Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Smal János által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Smal János
1 élménybeszámolót írt
1
10 éve tag
2021.01.20. 19:27
Szerencsétlenségemre ma mentem Mátraszentistvánra sielni.
Már a parkolás is éppen hogy sikerült elég távol a bejárattól.
A pénztárnál sajnos egy fél órás várakozás volt de szerencsére tisztességesen beálltak a sorba kivárta mindenki.
Az első és egyben utolsó lecsúszásom a négyes felvonó aljában hatalmas tömeg volt a várakozási idő meghaladta a fél órát. Gondoltam beállok a húzós lifthez mivel itt valamivel kevesebben voltak. Sajnos nagyon sok gyakorlatlan kezdő is próbált feljutni és gyakorlatilag a sok kiesés miatt szinte állt a felvonó.
Nem túlzás de egy sporival vesztegeltünk a csákányos felvonón és emlegettük a le és felmenöket az üzemeltetőknek hogy gyakorlatilag majd fél órát állt a felvonó én nem bírtam tovább cérnával kiszálltam és gyalog felcaplattam a dombra és befejeztem az egészet.
Konklúzió: Nyilván mindenki úgy gondolta mint en hogy jön a meleg talán még ma lehet egyet sielni.
De hogy a pálya illetve a felvonók kapacitásának a többszörösét eladták az biztos.
Ezért abban a nagy tömegben egymás mellett tolongva ilyen vírushelyzetben ez tűrhetetlen.
Legalább a fele embernek semmi nem volt a szája előtt és erre senki sem figyelmeztette őket. Sajnos a múlt héten Eplényben is így jártam ezért én soha többet nem megyek magyar pályára.
Könnyen beszélek persze mert zsinórban 9 szer voltunk Franciaországban sielni januárban, aki ismeri az ottani viszonyokat annak nem kell mondani hogy ég és föld a különbség.
Nyugdíjas bérletre kifizettem 7 ezer ft ot plussz egy ezres a kaució a kártyáért, na azt azért visszakaptam egy illetve másfél csúszásért azért horror.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.