Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

broy által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
broy
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
Topik: Rogla
2013.02.17. 18:08
A Hotel Rogla, pályaszállás és csak jókat lehet róla mondani. A pályák még márciusban is kiválóan síelhetők voltak. Már kétszer jártam ott és most ismét ott leszek.
broy
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2013.02.17. 18:02
2013. február elején jártunk itt, sajnos éppen a felvonó szakadás után. Ezért a pályákat lezárták és busszal vittek át Sella Neveára. Az egyik napon erős hóesés volt, ezért a busz nem indult, kimaradt egy síelhető nap. A Hotel Kaninban laktunk. A szállodát felújították, kedvesek voltak, segítő készek és remek volt a kaja is. A wellness részleg külön említést érdemel és talán kompenzációként, de ingyen belépőt adtak. Ajánlani tudom mindenkinek, ha már működni fognak a felvonók!
broy
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2013.02.17. 17:54
2013. február elején voltam itt és mivel a boveci pályák zárva voltak, így érdemben csak a két hosszabb pályán lehetett síelni. Illetve, abból is csak az egyiken, mert verseny miatt lezárták a bal oldali pályát. Így csak egy igazi pályát tudtunk használni, de az teljesen rendben volt. Az időjárás miatt csak két napot töltöttem ott, egy hétre vetítve unalmas lett volna.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.