Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ruty által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ruty
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2010.01.12. 16:13
Elvileg 30-50centi hó van a pályákon, mindegyik felvonó üzemel kivéve a nagy ötscherre vivő lift nem. Mi vasárnap megyünk. Valaki nem tudná megmondani, hogy miért nem megy a nagy felvonó?
Ruty
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2009.10.08. 20:11
sziasztok!

köszönöm a válaszokat! nincsenek nagy igényeim, inkább a síelés és a társaság miatt szeretem a sítáborokat. tavaly is láttuk hogy a hotel mögött van egy külön pálya ami tök jó, mivel ha utoljára jössz le a hegyről és átsíelsz erre a pályára a léc levétele nélkül le tudsz síelni a faluba ;) .
Hallottátok hogy jövőhéten akár már hó is eshet a pályákon?
Ruty
3 élménybeszámolót írt
3
14 éve tag
2009.09.22. 19:38
Sziasztok!

A tavalyi idényben, januárban voltunk itt. Nagyon tetszett a pálya, mivel voltak lankásabb könnyű pályák, de nehezebb, meredekebb terepek is. Eddig csak Szlovákiában voltunk síelni, de ez a pálya mérföldekkel jobb volt mint az összes szlovák síterep.(igen, még jasná is, ahol csak órákat kell várni a felvonóra:) )
A Zur Postban voltunk. Hát igen, a szállással én meg voltam elégedve de a kaját nem túlozták el...
Januárban most a Sport Hotelbe megyünk. Valaki le tudná írni a tapasztalatai a helyről? Előre is köszönöm!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.