Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

boardapó által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2014.03.16. 17:06
hülye osztrákok ... miért is nem nyomják ezerrel a hóágyúzást - ha már egyszer nem esik úgy mint január végén - és ráadásul még a hegyen is stabil plusszok vannak ... sohasem értettem miért van az , hogy - egy üdülés alkalmával - a társaim közül is van, aki azt nézi mi mennyire éri meg .. nem tökéletesen ratrakolt pálya , nem süt a nap - bocs az fénylett rendesen - esetleg köd van és sokan vannak a lifteknél, kevés a hütte sok a hütte , miért nem járnak a gépek napközben , buckásodás stb .. ez egy szabadtéri sport ,itt vannak változók , én speckó imádom ha a pálya nem biliárdasztal és mosolygok ha valaki a buckák miatt nyafog ..
a net témában osztom a véleményedet :-)
Előzmény: (zotty 171545)
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2014.01.30. 21:35
Csak esik és esik és esik :-) ... porhóban csúszunk egész nap , holnap jön újabb 30-40 centi !!
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Unterberg
2012.12.20. 09:21
kérlek segítsetek dönteni ! szombaton mennénk lányommal boardozni .. a jelenlegi hóhelyzetet ill. a várható emberáradatot tekintve melyik terepet ajánljátok : Unterberg vagy Mönichkirchen ? köszi előre is a hozzászólást
Előzmény: (Stani 145965)
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Snowboard
2012.12.11. 18:34
ez zsír !! könnyedség és harmónia ... boldog s boldogtalan boardos ezt keresi, sztem :-))
Előzmény: (minerel 145566)
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Nassfeld
2012.02.01. 13:30
Múlt héten érkeztünk haza Nassfeldről. Egy rakás pénzt hagytunk ott de ezt nem panaszképpen írom - egyrészt szerencsére volt miből - másrészt ott ahol nem vacogsz este a szálláson , profi módon kezelt pályákon csúszkálhatsz, udvarias és segítőkész a pályaszemélyzet és nem utolsó sorban varázslatos a környezet , na szóval ott tényleg a pihenésről szólt az a néhány nap és azt gondolom nagyon megérte. Kezdőként is tudtam értékelni a számtalan pálya változatosságát- már amit a 3 nap alatt be tudtam járni - a csákányos felvonót, beülősöket , buborékot, Millenium Express-t, a gyakorlatilag nulla perc sorban állást. Még a Carniát is végigboardoztam! Csodaszép pálya gyorsabb és lankásabb szakaszokkal, erdei utakkal szóval igazi élmény az a több mint 7,5 kilométer. Valószínűleg nagymértékben befolyásolta a jó hangulatomat az is, hogy szikrázó napsütésben gyakorolhattam az élváltásokat - persze azért a jó időért meg is tettünk mindent este is és reggel is .. Első ausztriai síutam volt, fel is tette a lécet rendesen. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
Topik: Certovica
2011.12.30. 20:32
Tegnap este érkeztünk haza, 3 napot töltöttünk itt. Szállás a pálya mellett, mogorva vendéglátók , trehány pályamunkások, de csodálatos hóviszonyok , gyönyörűen behavazott táj. Volt minden a néhány nap alatt tejköd, havazás, szikrázó napsütés és rengeteg , gyakorlatilag nyitástól zárásig csúszás. Kicsit későn jött besízésnek tökéletes volt
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2011.12.21. 08:30
ha ugy sikerül a céges buli mint a miénk akkor 2 napig nem is gondolsz a vízszintesen kívül más pozíciora :-) Semmering vagy Donovaly ? szívesen mennék holnap
boardapó
8 élménybeszámolót írt
8
12 éve tag
2011.11.29. 12:34
ne mááááááááááá !! méééég !! olyan jól szórakoztunk :-)) sztem már mindenkin látszanak a hóelvonási tünetek .. is
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.