Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

GregJuhasz által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (15)Időben csökkenő Időben csökkenő
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2023.10.25. 13:18
Hát köszi Stani, így jártunk, néztem is a honlapon gyorsan.. Ez van, megpróbálunk átnézni Hintertuxra legalább egy napra amúgy meg marad a túra vagy valami hasonló. :(
Előzmény: (Stani 218946)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2023.10.24. 11:14
Köszi ismét Stani, 28-a lenne az első sínapunk, bízunk benne hogy összejön a nyitás! Az elmúlt két hét nem kedvezett neki, nincs könnyű dolguk az biztos..
Előzmény: (Stani 218937)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2023.10.17. 16:01
Ahh köszi Stani! 27-én megyünk, már kezdtem aggódni hogy semmi info nem jött tőled.. :)
Előzmény: (Stani 218917)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2022.01.26. 13:28
Igen, Jasna néven fut együtt mindkét oldal.
Előzmény: (yyyyy 214800)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2022.01.13. 12:19
Nekem a héten erősítette meg a privát szállásunk tulaja hogy nem kér tesztet, de természetesen oltás igazolást igen. Persze azt nem tudom hogy más privát szállásokon is mindenképp ez a helyzet-e..
Előzmény: (Xabi 214339)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2021.12.15. 12:59
Mindenképp Szombathely felé érdemes, és onnan valóban nem kell osztrák matrica, határtól még egy óra kb. Mönichkirchen kényelmesen.

Hüttékről nem tudok még nyilatkozni. :)

Üdv
Greg
Előzmény: (Bacskaigy 213338)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2021.11.11. 18:47
A medicovernél kapott angol antitest igazolásomat gond nélkül fogadta el a határör és a hütte is Kaprunban. Ekkor még persze 3g volt szóval bérlethez nem kellett semmit mutatni.
A teszt megrendelésénél külön kell jelezni az igényt az angol lelethez, ha jól emlékszem 2000 huf a felár.
Előzmény: (Lackó 212889)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2021.03.16. 11:14
Szombat nekem a szezon legjobb csúszását hozta MSZI-n. Gyakorlatilag 0 sor, szuper idő, reggel kifagyott, de még dél körül is jól síelhető pályák. Verseny volt az 1-esen kb. 10-ig de ez is inkább hozzáadott az élményhez - jó volt nézni a versenyzőket felvonózás közben. A pályák alja a felvonók környékén déltől már azért trükkös volt, de feljebb az 1, 3 és a 4es teteje is abszolút jól tartotta magát a hőmérséklet ellenére. Az 1-ig szóló fél napos jegy bőven elég is lett végül, kellemesen elfáradtunk a folyamatos pörgésben.

Köszönjük a személyzetnek a fáradságos munkát, ezek a tavaszi sínapok szuperek!

Néhány fotó:
https://sielok.hu/fotoalbum/22573/galeria/
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2021.02.22. 12:20
21-én Vasárnap szuper sínap volt MSZI-n! Negyed 9 körül érkeztem, így még semmi sor a pénztárnál és 8:30-kor már a pályán melegítettem. Az első másfél óra szenzációs volt! Kemény, kifagyott és még nagyrészt üres pályák, szinte várakozás nélküli liftezések, pörögtem is folyamatosan kb. negyed 10-ig amikorra azért kezdtünk már kicsit sűrűsödni így kiálltam egy gyors reggelire.
Én délelőttös jeggyel 1ig voltam, addig tömegnyomor jelenetek nem voltak - persze sor igen, a videoimat visszanézve 5-6 perc volt a legtöbb várakozás szóval tényleg nem ilyen fél órás körökre kell gondolni.
A személyzet a lifetéknél segítőkész és jókedvű volt ezt láthatólag sokan értékelték (dumáltam Győrből érkezett sízővel is...) A sorban állásoknál a sporttársak nagyon nagy része nem tolakodott, rendesen hordta a maszkot ill. nem hisztizett ha figyelmeztette a személyzet (amit mindig megtettek), én teljesen kultúráltnak éreztem az egészet. Mivel egyedül mentem, volt pár kellemes felvonós beszélgetés is. :)
A pálya a nap folyamán szerintem nem romlott jelentősen, azért a reggeli -2 fokhoz képest nyilván puhább, kásásabb lett de 1-ig nem voltak térdig érő buckák sehol és simán lehetett találni területeket szép ívekre is.
A Store13 kitelepülésének köszönhetően új Atomic léceket is teszteltem, nekem nagy élmény volt, eddig még nem volt ilyenre lehetőségem. :)
Összességében sikerült egy igazi full mosoly sínapot kifognom itt, a fórumot olvasva azért ehhez kellett a szerencse is, mert pont annyian voltunk hogy még élvezhető legyen. Remélem jön még hideg, mert egy ilyen napra beneveznék még a szezonban!
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2021.01.12. 14:34
Nekem engedi minden hétköznapra most is:
http://prntscr.com/wltw2f

(a linken screenshot)

Greg
Előzmény: (Juhééé 210781)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2021.01.12. 13:50
Hétköznapra a kedvezményes jegyek közül válassz ha esetleg nem ott próbáltad volna. Reggel még simán tudtam jegyet venni csütörtökre és péntekre is.

(Remélem tudtam segíteni, többen belefutottak hogy a normál jegyeket nézték ahol a kedvezményes napokat nem mutatja a rendszer és azt gondolták elfogyott a jegy).
Előzmény: (Juhééé 210775)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2021.01.10. 20:25
Példaként Jasnán a képek alapján készültek erre mielött bezárták öket: a kapukhoz vezetö sorokat hálóval választották el és minden második le volt zárva. Ez persze adottságtól függ, elég széles terület kell a liftek elött, ez Eplényben nem igazán megoldható.

Síliftnél sorban állva szerintem a maszk és a szabad tér kettöse többet használ mint a távolság tartás, síelés nélkül is vannak szük keresztmetszetek egy kirándulásnál is, lsd. parkolók, büfék most hétvégén a Mátrában vagy akár Dobogokön.

A most hétvégi sor vírustól függetlenül sem nézett ki jól, de azt gondolom a többi eplényi pálya és mo-i egyéb terepei nyitásával javulhat a helyzet.
Mindenesetre inkább hétköznap próbálkozom továbbra is itthoni pályákon. :)
Előzmény: (beetle71 210725)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2020.12.18. 14:24
Sziasztok!

Nekem foglalva van szállás Tálé-ban jan 14-től, így követem a híreket ill. kapcsolatban vagyok a szállásadómmal is.

Per pillanat úgy áll a helyzet hogy LEHET utazni a síközpontokhoz, a szállások fogadhatnak negatív teszttel (hoteleknél nyilván "erősebb" ellenőrzés várható, mi magán apartmanba megyünk), ill. síelni is lehet negatív eredménnyel - mindenhol 72 órát írnak érvényességnek.

Jasna környékén, mind az északi mind a déli oldalon lesznek teszt pontok ahol elvileg ingyenesen végeznek antigén gyorstesztet - erről itt van bővebb info: https://www.jasna.sk/en/information/informations/testing-sites - melyet aztán elfogadnak a lifteknél az ellenőrzéseken.

Ez persze bármilyen irányba változhat, ha valaki szorosabban követné a Szlovák helyzetet mint a magyar sajtó akkor az https://ujszo.com/ -ot ajánlom.

Nem mondom hogy "ideális" így síelni utazni, nagyon sok kompromisszumot követel de mi csak akkor mondjuk le ezt az utat ha sehogy nem engednek át a határon (negatív teszttel sem) és / vagy Jasna zárva.

Ha összejön szívesen megosztom a tapasztalatokat majd akár a határátlépés, akár a síelés / ellenőrzések kapcsán, bár lehet addig még jár arra más is! :)
Előzmény: (gaboca 210313)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2020.02.18. 09:44
Köszönöm szépen, teljesen rossz helyen kerestem az oldalon :)
Előzmény: (Egér 64 208462)
GregJuhasz
15 élménybeszámolót írt
15
4 éve tag
2020.02.17. 20:31
Sziasztok!

Sajnos nem találtam róla infot a honlapon ill. a síterep adatlapján, van a síközpontban eszköz bérlési lehetőség?

Előre is köszönöm a segítséget!
Greg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.