Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

m3ss által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2023.12.07. 19:32
lehet tudni holnap hany palyaval nyit Matraszentistvan?
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2020.02.11. 10:57
az etterem az felhaborito. imadom a matrai sipalyat, de a hutte elveszi a kedvem az egesztol. 1 ember all a penztarnal aki az innivalokat is intezi. na most ha vki elotted ker egy lattet, akkor 3 percet var az egesz sor aki kajal, mert addig nem tud fizetni a kovetkezo vendeg. 30 perc sorbanallas az a minimum.
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2020.01.17. 12:24
na ez a masik problema. mostani lecem 162 cm-es, 170 cm-nel szelesebb lecet nem tudok/akarok mx5-on szallitani :D nagyon max 175 cm. 180 cm vagyok, gond ha 5-10 cm-rel alacsonyabb nalam es full rockeres?
Előzmény: (Steve33 207560)
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2020.01.17. 11:24
koszi a velemenyeket. azt hiszem maradok a 90mm+ lecnel. ha vennek egy 83-ast, tuti azon kattognek milyen lehet a 95-os :D lehet addig megtartom a mostani lecem es meglatom milyen kezelt palyan egy szelesebb.
ATOMIC Vantage 95 C 2018, salomon qst92 most ezeket nezegetem. az is lehet varnom kene, nyaron olcsobbak lesznek?
silec tesztekbol elegem van, negativ kritikat kb semmirol nem irnak. fizetett review mind amit neten talalni :)
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2020.01.17. 09:13
kerdes mennyivel lesz rosszabb kezelt palyan, mint a mostani lecem..lehet berelnem kellene egyet eloszor es kiprobalni?
jellemzoen inkabb 1-3 eves leceket nezek, azok kozott keves a 90mm-nel szelesebb sajnos. esetleg a SALOMON Qst 92 2018?
Előzmény: (- Marky - 207547)
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2020.01.17. 01:06
nezegetem ezt a vantage x83-at egyetlen lecnek.
83 cm kozepreszes all mountain lec mennyire eleg palyan kivulre? chopokon sielek legtobbet talan, ott deli oldalon 73mm underfoot sivel mar sokszor bajban voltam palyan kivul. gondolom ugyanott a 83mm sem lenne igazan jo.
mi az a szelesseg ami meg hasznalhato lehet kezelt palyan is? esetleg lec ajanlas?
vagy felejtsem el azt, hogy 1 sieleccel probalom megoldani ezt?
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2020.01.16. 17:49
ha vkit erdekel, a sicipo merete volt a problema.belepassziroztam magam egy 28/28.5-es hawx-ba a 30/30.5-es salomon utan..es mintha hirtelen megtanultam volna sielni. valszeg soha nem volt jo meretu cipom..ahogy olvasom most a cikkeket temaban, sielok 75%-ka tul nagy cipovel siel..
valojaban eg es fold minden. fordulekonysag, de foleg stabilitas. buckakon, egyeneletlen talajon, nagyobb sebesseggel...nem zsibbad a talpam, kevesbe farad a labam, terdem...:) olyan szogben be tudom donteni a lecet..elkepeszto kulonbsegeket erzek, mintha egyutt mozognek a leccel... :)
nem ertettem, hogyan mennek latszolag erofeszites nelkul kicsit egyenetlenebb feluleten az ugyesebb sizok nagy sebesseggel..most mar ertem :)
a lecem meglepoen jo, de most mar kivancsi vagyok vmi allmountain cuccra is.
rokon sportnak koszi a kozremukodest :)
Előzmény: (m3ss 206892)
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2019.12.24. 08:41
sziasztok,
kis tanacsra lenne szuksegem, sileccel kapcsolatosan. egy 165 cm-es atomic performerxt2018 lecet vettem hasznaltan, 3x-4x sieltem vele, kezdo kozephalado lecnek irjak tesztekbol. olyan gondom van vele, hogy nagyobb sebessegnel (30 km/h felett) vagy barmilyen kisebb palya egyeneletlensegnel nem igazan stabil, kanyarodok vele nagyobb temponal es nehez parhuzamosan tartani, flexelodik nem csak oldalra, de minden fele..kis sebessegnel viszont semmi bajom vele..csak epp nem akarok 15-tel csuszkalni...ha kezeletlen palyan megyek szinten nagyon ideges, buckakon szinten nagyon meg kell valogatni, hogy hol kanyarodok. az erdekelne vajon, hogy lehet-e ez lec miatt, vagy inkabb a tecnikammal, eronletemmel lehet gond?
180 cm vagyok, 75 kg korul. 20+ eve sokat sieltem, de akkor meg 2m-es nem carwing lecekkel kuldtuk. nehez igy megmondani, hogy milyen szinten vagyok, de barmilyen
palyan lejovok, halado.

masik kerdesem, freeride lecek mennyire hasznalhatok kezelt palyan? gondolkodok, hogy inkabb azt vennek, ha vmennyire jo az is kezelt palyara..latom freeridebol hosszabb lecet ajanlanak, viszont nekem az autoba nem fer bele 170cm-nel hosszabb lec..ez problema? vagy all mountain lecet kellene neznem ha akarok vegyesen kezelt palyan meg freeride reszeken is sielni?
koszi a segitseget
m3ss
9 élménybeszámolót írt
9
5 éve tag
2019.11.13. 22:57
sziasztok
decemberben mennyire hobiztos a chopok? dec 2x korulre terveztem szallast foglalni, szokott lenni ho ilyenkor?
koszi
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.