Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

totes meer által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
totes meer
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.11.17. 16:05
Sziasztok! Tudna valaki információt nyújtani arról, hogy március vége felé általában milyen hóviszonyok uralkodnak Schladmingban? Nem túl magas, de mi a helyzet a mikroklímával? Köszönöm!
totes meer
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.17. 10:30
Jaja, vágom, hogy nem a legprofibb sí, eddig mégis mindig, minden szezon végén (Ausztriában) végig élezték. Ezért nem értettem, hogy mi van, és kérdeztem rá, de akkor nem aggódom, meglátjuk mi lesz.
Előzmény: (gaboca 110646)
totes meer
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.17. 10:09
Egy Fischer AMC 70-ről van szó, kb 4 éves.
totes meer
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.16. 16:26
És az igaz, hogy ez inkább a kezdőket segíti? Nem állítom, hogy minden ívet élen húzok, de elég jól síelek. Nem szeretném, ha dőlés helyett kirolózna :(
Előzmény: (AAron 110530)
totes meer
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.16. 16:20
És milyen volt a nem végig élezettel menni?
Nekem felettébb gyanús, hogy az új lécek pengeélesek végig...
Előzmény: (Krechl 110526)
totes meer
6 élménybeszámolót írt
6
13 éve tag
2011.02.16. 15:48
Sziasztok!
Elvittem a lécem egy ismert, profi helyre (vagy mégsem profi), hogy élezzék meg.
gy kaptam vissza, hogy a léc két végénél 10-10 cm le van gömbölyítve, ahogy ők mondták: "azt le kell törni". Sítudásomról nem kérdeztek, a léc nem kezdő léc.

Egyszer már belefutottam ebbe: ráálltam a lécre, és nem azt csinálta amit én akartam, hanem kirolózott a lábam alól, nem lehetett élére állítani. Többször kellett visszavinnem, mire használhatóra élezték (ezek már franciák voltak). Utólag azt mondta a magyar csávó, hogy azt hitte kezdő vagyok.

Most is ez történt? Az új lécek végig meg vannak élezve, szinte elvágják az ujjat. Gondolom, nem véletlenül.

De akkor miért élezik így? És miért nem kérdeznek meg előtte? Van jogom visszavinni, és megkérni, hogy felár nélkül csinálják meg rendesen?

A véleményetekre és szaktudásotokra is kíváncsi vagyok!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.