Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Aurélia által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2019.01.09. 19:10
Kösz,végül is 12-én Donovaly lett.Remélem a hágón való átkelés nem lesz problémás .A sízés jónak igérkezik.
Előzmény: (sanyics55 203288)
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2019.01.09. 19:07
Az Ausztriait majd megnézném.
Előzmény: (Lackó 203287)
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2019.01.08. 15:24
2-3-4 napos sízésre,viszonylag közeli terepekre szívesen csatlakoznék senior sízőkhöz.
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.02.03. 00:08
miért, miért! Pont azért, mert ismerős a szervízes, és pechemre Pesten van. Eddig is mindent ő csinált: beállított, élezett, javított, vaxolt. Viszont az előzményekben elmesélt történet miatt igen-igen inog a bizalom.
Előzmény: (minerel 132922)
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.02.01. 22:32
Bocs a léc és a kötés, nem 10 éves, hanem 3. Ugyanazokat az adatokat adtam meg, ami alapján én is kiszámoltam. Mindkét esetben VALÓS. Miért akarnék rosszul számolni, és fals adatokkal beállíttatni? Azt szerettem volna, hogy JÓL legyen beállítva. A szervíz nem a szomszédban van...Léc, cipő bepakol, oda-vissza cca.100 km! Üzemanyag, időőő! Gondolod, hogy azért, hogy becsapjam magam? Kicsit szőkenős feltételezés ez, nemdebár? És ha már visszaolvastál, láthatnád: az alap problémám 0,5 eltérés volt. De mindenkinek köszönöm a kimerítő válaszokat! További jó szabadidő eltöltést mindannyiótoknak!
Előzmény: (AAron 132897)
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.02.01. 21:01
Pálcatörésről szó sincs, hisz azért érdeklődök itt, hogy ne ítéljek elhamarkodottan. De azért a kisördög rögtön előbújik, hogy ugyanakkor amikor ezt a beállítást csinálta, az volt a legfőbb gondja, hogy hogyan becsmérelje a lécemet, mert rám akart sózni egyet. Már 3 éve is, amikor vadonatújként először került hozzá élezésre, akkor is azt mondta, ha kedves az életem, akkor most dobjam ki az ablakon, és majd ŐŐŐŐ ajánl nekem egyet.Érdekes... még élek.Szóval nem első találkozás a fickóval, de azt hiszem az utolsó. Hihi...nőgyógyásznak se választanám :-D
Előzmény: (maci-laci 132888)
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.02.01. 16:45
Na most akkor figyeljetek! Ugyebár az volt a problémám, hogy 6,5-ről át kell-e állítanom 6-osra, ha így jön ki a számítással. Hogy elöl és hátul más értéken volt, az kissé meglepett, de a mostani polémiátokat olvasva, egyáltalán nem meglepő, aki csinálta az a "más érték" híve volt. Az a bizonyos feszítés úgy tűnik jól volt beállítva. ...Ééés itt jön a meglepetés. Elvittem a léceket, cipővel együtt egy szakszervízbe (megérdemelné, hogy név szerint kiírjam!). Magától értetődően hajszálra ugyanazokat az adatokat adtam meg. Na és mi történt: egy laza mozdulattal mindkettőt átállította 5-re!!!!ÉS mellé még óriási kioktató magyarázatot kaptam a szakszervízbeli beállítás szükségességéről. Hazatérvén persze utánaszámoltam, amiből kiderült (amit már sejtettem) hogy 12-21 kg-val könnyebb valakinek kellene lennem! Szóval ennyit a szakértelemről. A lecsatolódott lécekről remélem csak rémálmaimban fogok hallani.Viszont Nektek csak köszönet jár, mert titeket olvasva mostmár tudom, hogy mit és hogyan kell csinálnom! :-))
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.01.30. 15:35
Köszönöm! Én is erre gondoltam, hogy ki fogom próbálni lejjebb tekerve. Max. elhagyom menet közben! De jó lenne csak az egyiket, mert akkor rollerozni még lehetne! :-)Viccen kívül: szakszervízben állították be minden értékét.
És most nézem pontosan, hogy elöl 5,5; hátul meg 6,5. Naháát!Ez lehet-e jó egyáltalán?
Előzmény: (huligan 132501)
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.01.30. 15:18
Köszönöm a válaszodat. A léc nem régi, kb. 3 éves.Valószínűleg nem ilyen eredetű a gondom.
Előzmény: (gaboca 132496)
Aurélia
10 élménybeszámolót írt
10
12 éve tag
2012.01.30. 14:14
Kérdésem lenne a kötés beállításával kapcsolatban, ha tudtok segítsetek. Atomic lécem van. Úgy vélem nem old le, amikor kellene. Így keveredtem a beállítások oldalára. Alapeset:szervízbeli beállítás 6,5. Atomic honlap szerinti számítással szintén 6,5. Több más oldalon talált számítási metódus szerint 6 kellene. Lényeges-e ez az eltérés szerintetek?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.