Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Vélemény kérés

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
davidpeter
139 élménybeszámolót írt
139
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Vélemény kérés
2007.12.23. 17:52
Kedves fórumozók!

Az ünnepekre és egyéb családi örömökre tekintettel új léc vásárlásán töröm a fejem és ebben kérem a tanácsokat.

A történet egyszerű: egy éve síelek, de rendkívül aktívan (tavaly 3 hét tiszta síelés, idén még csak pár napot voltam, de többet tervezek). A sítudásom szerintem közepes de gyorsan javul (egy hetet oktatóval, a többit magamtól fejlődtem, idén megint lesz az egy hetes családi síelésen oktató).

Eddig egy régi 170 centis Fischer RX6om (170 cm R15 111-67-96) volt, amit idén megörökölne a család egy másik feltörekvő tagja én pedig vennék egy komolyabb kategóriát. A két versenyző:

Atomic GS10 (166cm, R16, 109-66-93)

Fischer RC4 SC (R14, 116-65-98).

Ti melyiket ajánlanátok? Nekem a Fischer szimpatikusabb (és sokkal olcsóbb :-), de a rádiusza kisebb. Ez azért zavar, mert én inkább hosszan kiengedett íveken szeretek menni (elég szépen karcolok, bár néha cseppet sem párhuzamosan, de az nincs túl gyakran), rövid lendületezni nem szeretek (igazán nem is tudok). Egyáltalán mennyit számít a rádiusz ilyen téren?
A jelenlegi lécem minden tekintetben jó volt, ehhez próbálom mérni a dolgokat. Pár adat magamról: 184 cm magas, 85-90 kg.

Az esetleges tanácsokat előre is köszönöm!
apropó: Boldog karácsonyt mindenkinek!


(Az egész üzenetet utólag kicsit széttörtem pár enterrel, mert iszonyat módon nézett ki...)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.