Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Snowboardos VS. Síelő

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1159 élménybeszámolót írt
1159
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Snowboardos VS. Síelő
2006.02.03. 09:06
Igen, minden fejlődik. Nekem kezdetben még egy elég kemény(azaz nehéz) abszolut párhuzamos Blizzard lécem volt, amivel a mélyhóban nem igazán lehetett akciózni. Ma már ezek az új építésű Carving lécek, amik rövidebbek, elöl kiszélesednek és könyüek, már alkalmasabbak a mélyhósízésre. Ami egyébként csodálatos élmény.
Az agresszivitáshoz. Emlékszem, amikor kezdtem sielni (ami 46 éves korom ellenére nem túl régen volt, mintegy 7 éve) akkor még az egésznek egy "családiasabb" hangulata volt. Jóval kevesebben voltak a pályán, (de a pálya is kevesebb volt, a felvonók is, Donovalyban meg hétvégén sem kellett sorba állni) de jóval több segítőkészséggel. Kezdőként nem tudtam úgy megállni, hogy valaki ne jöjön oda hozzám megkérdezni, mit tud segíteni. Mikor zakóztam, akkor meg mindenki megállt segíteni. Nem volt probléma az ügyetlenkedés, mindenki elnézte, ha esetleg ebből valami zür támadt. Azóta valami megváltozott. Donovalyban egymást lökdösik és tapossák az emberek, a kezdőket odéb tessékelik, olyat is láttam, mikor idegenek kinevetik, kigúnyolják. És valahogy agreszivebb lett minden.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.