Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Párhuzamos kanyarodás tanulása mikor?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Párhuzamos kanyarodás tanulása mikor?
2020.04.26. 22:51
Szia! Egyetertunk!!


Az en szempontom sokan sokfele keppen tudnak jol sielni..Pl Harld Herb is egy igen jo sielo..pontosan tudom kik azok akik a kepeken vannak..ezek amiket "rossz peldanak felhoztam..azok jol sielnek de nem a modern egyszeru Gs verseny stilusban ahol ilyenek nincsenek..!!!Nincs derek terd torogetes..se fent sem lent sem seholsem...!!Nincs egyenes vizszintes derek meg vall...stb..

Akiket "Rossz peldanak felhoztam"azok nagyon jo sielok azok akiket jonak azok pedig a vilag legjobb technikaju sieloi!/versenyzoi/

Azzal egyutt egyetertek veled en csak ezt a sallangmentes egyszeru gyors effective sielest tanulom es szeretem. S igy segitek megtanulni mindenkine..gyorsan is tanulnak...En nem vagyok oktato..NEM IS SZERETNEK LENNI!! csak segitek embereknek.

De egyetertek mondom sok mas stilusban is lehet jol sielni..s persze a buckakon mely hoban..maskent kell sielni!! Ez a leturt palyan Gs es Slalom sieles technika...az en mottom inkabb jeges/imadom!/..mint puha-mely..
Eltelalok a buckakon is meg a melyben is ..de nem az en kenyerem..az ugratokat az viszont szeretem!
Tisztelettel Endre
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.