Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

síoktatás konzervativizmusa?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: síoktatás konzervativizmusa?
2004.11.20. 12:09
András!
Én a Gábort ismerem nem csak kezdő csoportokat oktat és egy két fős oktatást is vállal, de szerintem más oktató is, aki hívatásaként veszi az oktatást, és nem úgy, hogy "15-20kezdőnek megmutatom hogyan nem fognak megtanulni síelni 1-2 hét és 4-5 szezon alatt". Nem hiszem, hogy aki 40-100 ezret költ egy heti síelésre 20-150 ezer Ft-os felszerelésel, azon morfondírozzon, hogy csoportos oktatást válassza és elcsúszkál a többiekkel, vagy az Ő hibáit javítva foglalkozik vele egy oktató napi (2*2 óra 40-80 euro-ért). Tudom hogy sok pénz, de el kell dönteni mit szeretnék! Saját példámnál maradva (ejtőernyözést csak oktatás után lehet egyedül űzni)
bekötött körkupolás képzés, légcellás, vagy AFF (gyorsított) képzés el lehet dönteni, ez mind idő és pénz függvénye, sajnos erről szól az élet. Amikor katona voltam és téli kiképzésen a Kékes déli lejtőjét vertük kékre-zöldre akkor a velünk foglalkozó kiképző tiszt azt mondta, tanuljunk meg szépen és biztonságosan síelni és ne csak a száguldozáson törjük a fejünket, ahhoz csak egy szekrény ajtó, és egy hülye katona kell. Ha már ennyi pénzt valaki ráfordított a sízésre, akkor a saját maga, és társai biztonsága érdekében és Őnmaga megelégedésére egy biztonságos és "szép" stílus elsajátítására meg lehet a lehetőségeket keresni.
Üdv.:Eje
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.