Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Kanyarsí programok - Replaci topikja

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kanyarsí programok - Replaci topikja
2016.02.26. 01:48
"Ha megint lécre ugrok ennyi kihagyás után, azért visszajönnek a dolgok, vagy nulláról kezdés van?"

A sajat tapasztalatomat tudom megosztani ezzel kapcsolatban: en 5 ev kihagyas utan sieltem ujra eloszor 2012 decemberben. Az elso nap kinlodas volt. Egyreszt tul hosszu lecet bereltem (elso nap vegen rovidebbre csereltem), masreszt rogton piros palyan kezdtem. Mindenkeppen erdemes kek tanulopalyan ujrakezdeni, es ahogy jon vissza a dolog, fokozatosan menni a nehezebb (piros) palyakra. Egy oktato mindenkeppen jo otlet legalabb 1-2 orara az elso par nap, noha ezt en nem vettem igenybe.

Nalunk is szuletett ket gyerkoc kozben, es amikor 2012-ben ujra lecre alltam (felesegem szintugy), elvittuk magunkkal a gyerekeket is (a kisebbik akkor volt 1 honap hijjan 3 eves, a nagyobbik meg 4 es fel). Beadtuk oket sisuliba (egyhetes sieles volt) napi ket orara. Ugyanabban a szezonban marciusban meg egyszer elmentunk egy hetre, sisuli nekik ugyanugy. Azota minden evben meg van ez a ketszer 1 het Olaszorszagban + Kekesen amikor lehet nehany nap. Nagyon jol megy mind a kettonek, a nagyobbikkal (aki most lesz 8 eves majusban) en mar nem tudom tartani a tempot. :) Szarazoran soha nem voltak.
Előzmény: (Dave 187984)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.