Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Majdnem kezdő

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
margeliosi
197 élménybeszámolót írt
197
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Majdnem kezdő
2007.12.13. 14:37
Szia Topi!

Ha már nekem is szántad az írásod:
1.Hát én már nem nagyon jöhetek össze a leendő sítanulómmal,(habár szemrevaló ;).Két gyerekes családanya akinek jól ismerjük a férjét,feleségemnek munkatársa volt és ha lehet ilyent mondani (mivel ritkán találkoznak),talán még barátok is.Nekem is van családom,és egy olyan feleségem aki miatt miért is tenném ezt?!De a szépen síelő lányokat én is megnézem :)))
2.Taníts meg valakit úgy síelni,ha megkérdezed,hogy taníthatlak és azt mondja inkább nem.Nem fogok senkit megerőszakolni a síoktatással :)))))
Csak úgy mellékesen.A lánya elfogadta,hogy megtanítsam,és nem sokkal később már síelt is.(én már azt síelésnek nevezem ha józanul kiválasztott pályán le tudsz jönni úgy,hogy arra mész amerre akarsz és ott meg is tudsz állni,ahol gondolod.A többi majd jön.
(Szerintem szerencsétlen választás volt kiséret nélkül kezdeni a szezont.Ha második alkalommal mennek egyedül a szezonban már az is más lesz.)
amúgy ma éppen összefutottam a férjjel (kobort-al) és megint felajánlottam a segítségemet a feleségének.
Tudod,család meg stb. ,de csinos lányoknak miért ne ?? :))))))
De most már nekem is felajánlhatna egy csinos lány egy kis carving technika oktatást :)))
Addig meg majd lesek,mert vasárnap megyek :))
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.