Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ideális léchossz gyereknek!

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Brockey
209 élménybeszámolót írt
209
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ideális léchossz gyereknek!
2009.10.21. 20:12
Ugyanaz a kérdésem, mint tavaly. Gyerekeim 9,5 és 7,5 évesek, 140 és 124 cm magasak, az állmagasságuk 120 és 105 cm, szerintem elég jól síelnek, és ugyanaz a 120 és 90 cm-es lécünk van, mint tavaly. Szerintetek ezek idén még jók lesznek?
Én nem erőltetném a hosszabb lécekre cserét, mert az egyrészt pénzbe kerül, másrészt meg kisebb léccel könnyebb boldogulni (a fékezést leszámítva), de sajnos a sícipők mindenképpen cserére szorulnak. A nagyobbiknak már jó a feleségem sícipője (a feleségem térdszalagszakadás miatt idén nem fog síelni, tehát a kislányomnak idén nem kell venni új gyereksícipőt), viszont a 120-as léc kötésébe nagy. Vagy a kötést próbáljuk meg egy üzletben átfuratni nagyobbra, vagy nagyobb cipőt befogadó kötésű sílécet veszünk, vagy kisebb hosszal rendelkező sícipőt. Vagy eleve egy nagyobb sílécet (130 cm-es)?
A kisebbiknek pedig nagy a nagyobbik gyereksícipő (pedig az jó lenne a 90-es sílécbe) és kicsi az általa tavaly használt kisebb gyereksícipő, tehát neki mindenképpen venni kell egy kettő közötti cipőt. A kérdés csak az, hogy, 90-es, 100-as vagy 110-es lécbe valót?
Szerintem tényleg jól síelnek, hála a tavalyi 3*1 hét síelésnek (és nem tavaly kezdték). Szerintetek milyen léc lenne az ideális nekik? Előre is köszi a válaszokat!
Előzmény: (Brockey 54418)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.