Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Ideális sílécet keresek topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
macska
55 élménybeszámolót írt
55
16 éve tag
2010.11.11. 08:58
Üdv a HEAD teamben!
Előzmény: (maximus* 92521)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.11.06. 16:30
Ez a D2 után elég erős visszalépés lenne szerintem.
Előzmény: (maximus* 92521)
maximus*
95 élménybeszámolót írt
95
14 éve tag
2010.11.06. 12:04
Sziasztok!

Léc vásárlás előtt állok. Tavaly D2 GS-el síeltem, az nagyon bevált. Iszonyatosan stabil léc. Akkor voltam 167 cm, a léc 169. Most 172 cm (58 kg) vagyok, azonban szeretném, hogy a léc minimum 3 évet kihúzzon alattam, szóval ha még növök 4-5 centit (ami elég valószínű), akkor is jó legyen. Hosszú ívekben, nagy sebességgel, agresszíven síelek. Ehhez keresek GS versenylécet, vagy annak "utcai változatát". Ajánlották a Nordica Dobermann Spitfire-t. Azonban nem tudom, hogy a valóságban hogyan viselkedik a léc, milyen ez a kevert (első harmad SL, hátsó rész GS) geometria, nagy sebességnél milyen a tartása. Síelt már valaki ezzel a léccel (lehetőleg tavalyi koncepció)? Szívesen olvasnék róla. Az apróban találtam ezt a Blizzard lécet, igen olcsó. https://sielok.hu/apro/hirdetes/7031/ A kérdésem az lenne, hogy nem túl hosszú-e a léc nekem (tavaly nem zavart a hosszú léc), illetve hogy a fenti paramétereimnek, igényeimnek megfelel-e? Milyen lécet tudtok még ajánlani? (felső határ nagyjából 120e ft, ezért inkább a tavalyi lécet érdekelnek)

Köszönöm a segítséget!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.