Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
macska
55 élménybeszámolót írt
55
16 éve tag
2010.11.04. 09:58
Szia!
Én a saját véleményemet tudom mondani, a Raptor nekem mondhatni tökéletes, míg a Nordicában nem tudtam megmaradni.
De ha már Nordica, akkor inkább a Speedmachine.
Közelebb áll a verseny kategóriához, szerintem.
Fontos, hogy milyen léchez használod majd, a keménység kiválasztásánál. Kéne tudni azt is milyen széles a lábfejed, mert nem mindegy, hogy a 98mm széles cipőbe be tudod-e majd préselni.
Előzmény: (GoBode 92362)
GoBode
47 élménybeszámolót írt
47
14 éve tag
2010.11.04. 09:51
Köszönöm a türelmes választ!

Feltöltöttem egy idei márciusi videót ami valamelyest elárulja, hogy sízek.

Egyébként a kérdésem egyértelműen arra vonatkozott, ha mindkettőben jól érzem magam akkor a pályán melyikből hozató ki több?

-
GoBode!
Előzmény: (AAron 92295)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2010.11.03. 12:29
Gyulának valahol igaza van, habár egy kicsit nyers a hozzászólás.

Mivel Miller Úr átment a HEAD-hez, így mindenképpen Raptor, ezért sajnos a profilképen a síléc is necces.

De GoBode is rosszul tette fel a kérdést! A válaszok meg annyi is lehet, ahány felhasználó van. Én HEAD párti vagyok (de már volt Nordica, Lange és Atomic bakancsom is), de Huligan azt mondaná, hogy egyik sem, inkább Atomic bakik közül válogass, Gyula Úr szintén HEAD (ha jól tudom).

Bedobtál két bakancsot, hogy adjunk tanácsot, hogy NEKED melyik lesz jó? Nyilván ez hülye kérdés.

A GT8-as után a Raptor egy komoly váltás, de mi még azt sem tudjuk, hogy hogyan síelsz, hogyan is adhatnánk tanácsot, hogy maradj-e a Nordicánál, válts márkát, esetleg milyen flex index lenne a számodra megfelelő.

Azt kellene eldöntened, hogy mennyire mersz bevállalni egy komolyabb flexindexü bakancsot, ha ezt tudod akkor nyakadba veheted az országot (vagy Hó-Show), aztán jöhetnek a kérdések.

De az itt található hozzászólást veheted magadra is: https://sielok.hu/forum/viewtopic.php?t=8162
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.