Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Milyen sisakot vegyek? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
GoBode
47 élménybeszámolót írt
47
14 éve tag
2010.03.21. 15:14
-Sziasztok!

Javasolom az osztrák intersport eybl webshopját. Én a lécemet is itt vettem, persze a webshopban látott áron adták ide a boltban, tehát mindenképpen van lehetőség a felpróbálásra. A legközelebbi bolt Wiener Neustadtban van.
http://www.sport-eybl.com/shop/produkte/51940000.51950000.406.551/Wintersport.Skialpin-Shop.Skihelme-Skibrillen-Ausruestung.Helme.html

Hozzáteszem most nincsenek akcióik, viszont egész télen akcióztak valamit.-
Én is elhalasztottam a sisak vásárlást a következő szezonra.
GoBode!
Előzmény: (netnet11 87899)
gaboca
3376 élménybeszámolót írt
3376
15 éve tag
2010.03.21. 11:22
Mindenképpen szellőzőset, lehetőleg olyat aminek nyitható-zárható a szellőzője és ahogy maci-laci is írta, szemüveget vinni vagy venni hozzávalót. Kegyetlen tud lenni ha rés van a homloknál, nekem jól illeszkedik, de Chopokon a felső felvonóknál volt olyan szél ami még azt a pici rést is megtalálta, azt hittem leesik a fejtetőm.
Előzmény: (netnet11 87899)
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2010.03.20. 21:56
Próbálgass és amelyikben jól érzed magad azt vedd meg.Azonban ne feledd magaddal vinni a szemüvegedet is,hogy ahhoz is jól passzoljon vagy sisakhoz vegyél még egy szemüveget ami jól illeszkedik.
Előzmény: (netnet11 87899)
vanczi
1039 élménybeszámolót írt
1039
14 éve tag
2010.03.20. 20:53
szia netnet11

a teljesen keményhéjú sisakok jobban védenek valamivel, nem véletlen használják azt a versenyzők. a puha fülüvel kapcsolatban nem tudok mit mondani, nekem nem olyan van, de szerintem az is megfelelő hobbi használatra. kényelem szempontjából meg mindegy szerintem, csak jól kell választani. arra figyelj, hogy legyen valami szellőző lehetőség rajta ( persze ezis valamicskét csökkenti a védelmi funkciót) különben -5 fok felett már izzadós a történet elég rendesen, de igazából nem zavar csak ha leveszem a sisakot.
Előzmény: (netnet11 87899)
netnet11
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.20. 20:45
sziasztok!
szezon vegen (=kb. most) szeretnek beruhazni egy sisakra.
tudtok javasolni sisakot, vagy boltot ahova erdemes bemenni korulnezni bp-n?
jo lenne, ha 20 alatt megusznam, de pl a skiing.hu -n eleg elszomorito arakkal talalkoztam:(

egyebkent, milyen jellegu sisakot erdemes venni? lattam olyat, ami a fulenel is muanyagbol volt, meg olyat, ami a fulenel puha. gondolom a tiszta muanyag 'jobb'?

vhol olvastam ilyen csoportositast h freeride sisak, meg race sisak tenyleg van kulonbseg, vagy ez csak vmi marketing rizsa?

kosz elore is
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.