Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Biztosításkötés, de kivel topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
maci-laci
3532 élménybeszámolót írt
3532
18 éve tag
2018.01.30. 09:07
Szerintem nincsenek olyan nagy különbségek, mindegyik biztosító kínál egyszerűbb és komplexebb biztosítást. Azonban érdemes kiváltani az EU Egészsgbiztsítási Kártyát mert az alapellátást arra is megkapod.
Előzmény: (Anna12 198817)
Anna12
14 élménybeszámolót írt
14
12 éve tag
2018.01.30. 08:07
Köszönöm a választ, mielőbbi felépülést a párodnak!
Egészen konkrétan Szlovákiába kellene a biztosítás, van valakinek infója, melyiket érdemes választani?
Előzmény: (Egér 64 198814)
Egér 64
225 élménybeszámolót írt
225
14 éve tag
2018.01.30. 00:54
Szia, viszonylag friss infó.

Múlt hét hétfőn Les Sybellesben síeltünk, párom elesett, szárkapocscsont eltört. Hegyimentők tepsiben lehozták a hegyről az ambulanciára (kb 300 méter)500 € volt, majd 500 méterre levő magán traumatológushoz vitték autóval 150 €. Röntgen, gipszelés 180 € A gyógyszerekért fizettünk 170 €-t. Beszéltünk a biztosítóval UNIQA korrektek voltak, de az orvos hajthatatlan volt. Addig nem adta oda a zárójelentést míg ki nem fizettük, hiába adott garanciát a biztosító. A mentésért és a dokihoz szállításért nem kellett fizetnünk azt lerendezte a biztosító. Csak a dokiért és a gyógyszerért fizettünk. Ma voltam bent a biztosítónál minden papírt leadtam, várom a fejleményeket.
Előzmény: (Anna12 198810)
Anna12
14 élménybeszámolót írt
14
12 éve tag
2018.01.29. 22:04
Kedves síelő társaim!
Külföldi síelés előtt mindig kötök interneten bíztosítást, de még soha nem kellett használnom - hála jó Istennek. Viszont nem tudni, mikor kerül rá sor. Ezért kérdezném Tőletek, melyiket érdemes leginkább kötni (jó-e az Allianz), mennyit érdemes rááldozni és mi a teendő baleset esetén. Olyant keresek, amelyiknél nem kell nekem zsebből fizetnem a helyszínen, mert az nincs rendjén, hogy több (tíz)ezer euróm legyen egy sürgősségi ellátásra (honnan is?), azzal az ígérettel, hogy majd a bíztosító hazatértemkor visszafizeti. Azt gondolom, az ő dolga telefonon kapcsolatba lépni a betegellátóval és intézkedni. Ismerőseimnél bevált az ingyenesen kiváltható szürke színű európai uniós biztosítókártya is.
Kérlek, írjátok le tapasztalataitokat. Előre is köszönöm és mindannyiunknak balesetmentes síelést kívánok!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.