Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bad Kleinkirchheim topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2013.03.04. 22:42
Szia Dóra. Szabad megkérdeznem a szállásotok nevét? Már a jövő évre évre tervezgetek...
kisdoraszin
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2013.03.04. 22:17
Sziasztok!
Mi most voltunk először Bad Kleinkirchheim -ben de valószínű ,hogy nem utoljára.Február 24 től március 3.-ig.
Ahogy a pályákat elnéztem délután 2 órára napsütéses időben már eléggé kásás volt a hó.2 gyermekemmel egy 8 és 11 éves gyerkőccel 3 nap alatt az összes pályát be lehetett síelni /103km/.Reggel viszont nagyon jó pályaviszonyok voltak.
Az előző hozzászólót csak alátámasztani tudom.A török fürdő igen csak felejthető emlék számunkra.Ár érték arányban messze alul marad a mi kis magyar termálvizeinkhez képest.Nekik jó pályáik vannak nekünk meg jó wellness fürdőink...
A fekete pályák csak sötét pirosak így a gyerekekkel is le lehet jönni simán/ ha nem jeges/, és nem kezdő a mini ember.
Nyárra is nagyon barátságos dolgot mondtak a házigazdáink, a karintia kártyát amivel nagyon sok mindent lehet használni pl: felvonókat,múzeumokat,buszokat,strandokat de rá lehet keresni a neten .Aránylag elérhető összegért nagyon sok mindent kapsz cserébe.
Ha bárki ide szeretne jönni, csak ajánlani tudom, de gyertek március előtt, mert mi is az utolsó jó napokat fogtuk ki.
hiába van 880 hóágyú a + 6-8 fokban már nem lehet havat készíteni.
Üdvözlettel
D
Jó utazást....
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.