Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Präbichl topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
hómacsek
90 élménybeszámolót írt
90
17 éve tag
2012.12.31. 00:14
Mi dec.27-én , csütörtökön síeltünk ott, vagyis 3 napja. Akkor a hó teljesen rendben volt, bár nem frissen hullott volt, de elég volt, délelőtt kiváló állapotú, délután a naposabb oldalon buckásodott. 28-án, pénteken reggel a völgyben eső, a sípályán havazás (a friss hó biztosan jót tehetett a pályáknak)és iszonyatos szél volt, ekkor mi nem itt síeltünk.
Bukfenc
547 élménybeszámolót írt
547
15 éve tag
2012.12.30. 20:37
Nem luxus, de teljesen korrekt!
Minden szobához van fürdőszoba.
Én iskolai csoporttal voltam, ill. leszek ott.
Gyerekekkel is ok!
Bakancsszárítója világbajnok!!
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2012.12.30. 20:14
Biztos van kint valaki, csak lehet, hogy éppen nem olvasnak...vagy írnak. Helyedben én megnézném a webkamerát, 4 kameraállás, félóránként mutatja az állapotokat. Szerintem jó lehet a hó, mindig nagyon jól karbantartják a pályákat.
http://praebichl.it-wms.com/ (Kattints az "archívra")

A Bahnhofról pedig vagy a honlapukon vagy a facebook oldalán találsz sok-sok képet, ami alapján biztos el tudod dönteni, mennyire nektek való. Igaz, én már voltam benne, de csak látogatóban. Akkor éppen főleg iskolás csoportok voltak, zengett a ház. Ha kicsikék a gyerekeitek, nem biztos, hogy előnyös, de ha nagyobbacskák, biztos élvezni fogják a nyüzsgést.
Furkeszdarazs
2 élménybeszámolót írt
2
11 éve tag
2012.12.30. 19:52
Sziasztok! Es a hó? Senki nincs aki épp ott van es tudna segíteni? A Bahnhof szallasrol is kérdeznem, hogy mennyire fapados? Es főleg gyerekekkel jó-e? Legyszi írjon valaki :). Köszönöm!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.