Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Dobogókő topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.02.15. 15:42
"Emberek, meg kell tanulni síelni, az nem tudás, hogy kék-piros pályán napsütésben ratrakolt pályán az ember le tud jönni."
:DDDD
Pont erről beszéltem. Ha kritizálod a pályát, akkor nem tudsz síelni.

AAron, én nem szeretnék és nem is tudok vitatkozni veled a pálya aktuális állapotáról, mert nem voltam ott (és a közeljövőben nem is tervezek ott snowboardozást). Lehet, hogy teljesen igazad van és az is lehet, hogy Tfanfannak is igaza van. Ő azt mondja, hogy a pálya nem olyannak volt meghirdetve, mint amilyen volt. Ö ratrakolt, jó minőségű pályára vágyott és nem azt kapott. Ezt te is elismered a fenti mondatoddal, amivel egyébként teljesen egyetértek!

De, nem is ez a lényeg.

Engem konkrétan, már mindegyik magyar pályán vertek át amin jártam. Ahol szoktam tájékozódni: sielők fóruma, az adott síterep fóruma, telefon, HELYSZÍN!

Ha valakit érdekel konkrétan akkor leírom, de így egyenlőre nem merem, mert megleszek hazudtolva. :D

Remélem a hozzászólásod végére a pontot nem azért írtad, mert nem vagy kíváncsi a további hozzászólásaimra. :D

Béke és sok havat!
Előzmény: (AAron 134510)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2012.02.15. 14:08
Nincs (teljesen) igazad !
Én is fent voltam vasárnap, a pálya síelhető, igaz, ami igaz melós a teteje.

de ez (is) hülyeség:
- "ez a pálya 50 cm természetes hó alatt még mindig élvezhetetlen"

- "mivel sem a hó mennyisége, sem a pálya eldolgozottsága nem ütötte meg a kívánt mértéket gyakorlatilag a pálya egyetlen részén sem."

- "értsd, hógolyó méretű jégkockákon síeltünk"

- "pálya két szélén már ekkor is is előjött a föld az avar és a léc karcoló kavicsok/göröngyök, középen itt-ott nagyobb kövek is"

stb stb. még fojtathatnám.

Emberek, meg kell tanulni síelni, az nem tudás, hogy kék-piros pályán napsütésben ratrakolt pályán az ember le tud jönni.
Nem kell nyafogni, hogy egyszer kemény, egyszer meg kásás, minden rossz ? Gratulálok!

Akkor mégegyszer, fent voltam vasárnap jó volt a pálya, volt elég hó rajta.

Pont !
Előzmény: (TGeree 134497)
TGeree
178 élménybeszámolót írt
178
16 éve tag
2012.02.15. 13:23
Úgy látom, még mindig megy itt a sielők fórumán, hogy a Magyar pályákról csak jót vagy semmit. Ha véletlenül valami nem tetszik és leírod, akkor hülye vagy, magasak az igényeid, nem tudsz síelni stb... még sorolhatnám. Ez van.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.