Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Talponsíelő majális Badacsonyban - nem csak talpasoknak! topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lacanator
277 élménybeszámolót írt
277
18 éve tag
2011.05.23. 16:49
Készülőben van értesítelek ha elindul a fórum.
Előzmény: (WéberF 119165)
WéberF
2040 élménybeszámolót írt
2040
17 éve tag
2011.05.23. 16:32
talponsielok.hu
Jónak tűnik a címlap!
Hogyan tovább? A kezdőlapot tudom csak megnyitni! (Van mögötte valami, vagy csak a feltöltésre vár?)
WFeri
Előzmény: (Sörapu. 119029)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2011.05.22. 19:40
Kedveseim!

Örülök, hogy ennyien eljöttetek! Örülök, hogy ilyen jó csapat verődött össze, ennyi nagyszerű barátság szövődött ezen a fórumon. (Annak már kevésbé örülök, hogy a vezetőség - az oldal tulajdonosai, szerkesztői ránk se hederítettek.)
Köszönöm a szervezésben nyújtott segítséget Csabornak, és mindenkinek köszönöm azt amit hozzátett a majális színvonalának növeléséhez! Pedro-cukrászsütik, Ujjady, Mitro-saláták, pokmalac-pogik, huligan-husik, maci-laci - házi szalámi. Elnézést, hogy nem sorolok fel mindenkit. Köszönet a nagyszerű emlékért Áronnak és Talpinak. Nagyszerű volt együtt lenni újra és megismerni olyan új arcokat akik a fórumról már régi ismerősök voltak.
Többen már nem voltatok itt amikor Lacanator egy korszakalkotó bejelentést tett: létrejön egy új oldal ahol a következő szezontól a talpon síelők szervezkednek és beszélik meg ügyes-bajos dolgaikat. Mi is lehetne más a címe mint https://www.talponsielok.hu Reméljük hamarosan, közös erővel, minél több tartalommal fogjuk megtölteni!
Kihirdetem a horgászverseny győztesét: nem is lehet más mint Ilyés Bendegúz. Érdeklődöm továbbá az illetékestől, hogy mi újság a levesalapanyagommal???
Említsük meg a jelmezes felvonulás résztvevőit: Mitro, Ujjady, Csaborék, WéberF.
Örömmel vettem, hogy a negyven résztvevő és az általunk elfogyasztott 70 liter sör, sok liter pálinka és egyéb tudatmódosítók elfogyasztásának dacára semmi látható kár nem keletkezett.
Ha esetleg valakinek hiányzik egy cumisüveg, egy szódás szifon, egy piros kabát az jelentkezzen bátran!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.