Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Lackenhof am Ötscher topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
ilinavarro
10 élménybeszámolót írt
10
13 éve tag
2011.01.30. 10:25
Szia! A felvonótól kb250m ( de az is lehet,hogy csak 150) séta a szálló! Innen lehet felmenni a hegyre.Mi évekig jártunk ebbe a hotelbe most is megyünk 4.én. Rengeteg gyerekkel,tinivel,öreggel, fiatallal.Tehát minden korosztály.Aki rosszat mond a hotelről az más helyeken is talál hibát! Van egy új rész melyben apartmanok vannak a régiben 2-3 ágyas szobák, kellő nagyságúak , el lehet férni kényelmesen.Bár mi reggeltől estig (felvonó zárásig) a pályán szoktunk lenni. Van egy hatalmas étterem, szauna,bár, tv szoba, minden emeleten társalgó ahol jókat lehet társasozni.Magyar a személyzet lehet velük kommunikálni. Lackenhof elég kicsi de érdemes megnézni a "belvárost" ,kicsi színes házait és a templomot! Jó utat és síelést!
Előzmény: (egér74 106872)
egér74
2 élménybeszámolót írt
2
13 éve tag
2011.01.29. 21:35
Sziasztok!
Kedden (elsején) megyünk egy örökmozgó 5 évessel és egy mindennel kritikus 15 évessel Lackenhofba. A Sporthotelben foglaltam szállást. Meg tudja nekem valaki mondani, hogy melyik felvonóhoz van a legközelebb a hotel? Illetve az is érdekelne, hogy milyen friss élményekkel rendelkeztek a Sporthotelről, mert a fórumon olyan ellentétes beszámolókat lehet olvasni, hogy nem tudom kétségbe essek-e vagy sem.
Előre is köszi!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.