Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bello által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bello
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2010.03.01. 10:46
Köszi! Időközben személyesen is ellenőriztük a pályakat a hétvégén, és minden tökéletes volt.
Szombaton reggelre esett valamennyi friss hó és nagyon jók voltak a pályák az esőnek már nyomát sem láttuk. Ráadásul napsütés volt egész nap. Lent a völgyben már jó meleg volt, de a fekete pályával sem volt gond.
Előzmény: (Szab 86271)
Bello
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2010.02.26. 16:53
Szia Szab! Szerinted hogyan bírták a pályák az esőt? Holnap reggel indulnánk egy rövid sízésre, de egy kicsit aggódom.

Köszi
Előzmény: (Szab 86101)
Bello
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2010.02.23. 21:54
Szia, ha Hirschenkogelre gondolsz a szánkózással kapcsolatban, ott a szánkópálya szombaton teljesen rendben volt, úgy láttam.
Előzmény: (na.mi 85715)
Bello
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2010.02.21. 12:10
Sziasztok, tegnap esti sízésen voltam Hirschenkogel-en azaz a híres varázshegyen. Már régóta szemeztem ezzel a hellyel, nagyon jól nézett ki az autópályáról kivilágítva.
A világítással nem is volt gond, jól is nézett ki minden, de a pálya állapota bizony meglepetést okozott. Síeltem már jégfoltos havon, de ez inkább hófoltos jég volt. Gyakorlatilag az összes pálya teljesen jeges volt, azon kb 1-2 centi műhóval, vagy jégdarabokkal. Nem tudom, ezt hogyan sikerült elérni az üzemeltetőknek, ennyire azért szerintem nem volt rossz idő mostanában. A többség csak kínlódott a pályán, persze, volt, aki láthatóan így is évezte. Estére a tömeg nagyobb része már inkább szánkózott. Mostanában annak ajánlom a pályát, aki élvezi a jégen való sízést, vagy szánkózni akar.
Bello
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.12.08. 21:23
Sziasztok, a múlt hétvégén mi is megnyitottuk a szezont egy mára már hagyományos Kreischberg-i síeléssel. Sokáig haboztam, hogy menjünk-e, annyira rosszul néztek ki a hóadatok. Végül nagyon kellemes meglepetés volt, pedig már többször voltunk ott. Már a völgyben kb. 10 centis friss hó fogadott, a hegyen pedig ragyogó napsütés és nagyon jó pályák. Gyakorlatilag minden nyitva volt az új pálya és a völgybe vivő fekete pálya kivételével. Még a hagyományosan szeles Rosankrantz tetején is barátságos volt az idő. A kevés síelőből kb. a fele honfitársunk volt, de nagyon jól elfértünk a pályákon. Vasárnap délelőtt egy kicsit borús volt az ég, de utána újra szép napos időnk volt. Vasárnap egyébként nagy erőkkel hóágyúzták a fekete pályát is, de annak még biztosan kell 1-2 hét. Úgy látom ma is esett a hó fent, biztosan nem lesz gond a mostani hétvégére sem.
DSC07232.JPG
DSC07234.JPG
DSC07265.JPG
DSC07239.JPG
DSC07307.JPG
DSC07279.JPG
DSC07251.JPG
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.