Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Jester által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (25)Időben csökkenő Időben csökkenő
Jester
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.12.12. 17:06
Sziasztok!

Söldenben vagy a környéken (Längenfeld) használt már valaki wifit? Milyen lehetőségek/árak vannak? Gondolom a free hotspot az álom :) Sajnos a mostani szállásunkon nem lesz wifi :(
Jester
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.12.08. 11:16
Köszönöm a linket!

Nem feltétlenül a duplája, sőt. Ha itthon bérelek, akkor 4 napra kell bérelnem + el kell mennem érte és vissza kell vinnem, ami nekem 200km összességében + idő. Ahogy számoltam árban így már csak egy picit drágább a Semmeringi bérlés, viszont így egy autóval el tudunk menni 4en mert nem kell beférnie a léceknek meg a boardoknak.
Jester
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.12.07. 23:11
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy kb. milyen áron lehet hétvégére 2 napra egy snowboard szettet (board,kötés,bakancs,sisak) bérelni Semmeringen? Nem tudom érdemes-e itthon bérelni és kivinni.
Jester
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.11.07. 12:10
"Utolsó kérdés még, hogy a külföldi oldalon egyértelműek-e az apróbetűs költségek?"

Nem egyértelműek? Az elég furcsa lenne mert elvileg ki lehet fizetni az egészet előre bankkártyával. Ha az levon tegyük fel 800 eurot akkor a helyszínen kifizetjük még fejenként naponta a 1,5 euro adót, mást már nem igazán kérhetnek. Vagy mégis?
Előzmény: (zerge 73018)
Jester
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.11.07. 00:45
Sziasztok!

Egy elég kezdő kérdést tennék fel a szállások áraival kapcsolatban.
Néztem neten szállásfoglalást Söldenbe 6 személyes apartmanra 1 hétre.
Ez magyar oldalon konkrétan 390.000 forintra jött ki (síbérlet és biztosítás nélkül, egyéni utazással), míg külföldi oldalon keresztül foglalva a szállást 700 eurora, ami kb fele ár. Ez nem ugyanarra az apartmanra vonatkozott, de az árak nagyjából hasonlóak. A kérdésem, hogy miért van az, hogy dupla áron lehet magyar honlapon keresztül szállást foglalni?

Mellesleg tavaly voltunk Pitztalon 6an és ott is fejenként olyan 22 eurora jött ki egy éjszaka (1 hét 6 személy 800eur) a reggeli pékáruval együtt egy nagyon szép apartmanban. Nem tudom eldönteni, hogy tavaly volt ekkora mákunk, vagy tényleg ez az átlagár és a magyar oldalon van ilyen iszonyatos lehúzás.
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.