Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

barbon által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (85)Időben csökkenő Időben csökkenő
barbon
85 élménybeszámolót írt
85
15 éve tag
2009.02.02. 23:59
A Miramonte pályaszállás szerintem,nem 300 m.Az úton kell átmenni és ott a pálya.A szállás 120 RON egy kétszemélyes hétköznap,hétvégén 150 RON.A tulajdonos Ian Florian,kb 80 %-ban beszél magyarul,a felesége magyar származású,csak Ő ritkán van ott,inkább csak hétvégén.A tlefonszámot megtalálod a neten.
barbon
85 élménybeszámolót írt
85
15 éve tag
2009.02.01. 15:10
Semmi gond,távol áll tőlem a sértődés,pláne ezért.
Megsérteni esetleg nagykéssel lehet.
A véleményem változatlan,hogy tudni kell mit várunk,ha ebbe az irányba megyünk sielni.Nekem is az a nagy előnye,hogy 170 km-re van,pillanatok alatt ott tudok teremni.Egyébként ha jól láttam a webkamera felvételeket akkor az éjszaka esett hó.
barbon
85 élménybeszámolót írt
85
15 éve tag
2009.01.31. 20:25
Ha esetleg Ausztriát,Olaszországot,Franciaországot nem nevezed nivós helynek akkor nem.
Azt viszont tudomásul kell venni,hogy,ha Romániába mmegy az ember akkor ez van.Azt a jó pár év lemaradást nem tudják Ők sem egykönnyen leküzdeni.
barbon
85 élménybeszámolót írt
85
15 éve tag
Topik: Bihar
2009.01.31. 18:00
Valaki volt a napokban Biharfüreden?
Lehet-e sielni?Milyen a pálya?Felvonó megy-e?
Egyáltalán a pályáról van-e valakinek valami infója,mert én még soha nem voltam ott.
Érdemes-e több napra menni?
barbon
85 élménybeszámolót írt
85
15 éve tag
2009.01.31. 17:34
Sziasztok!
Tíz napja voltam Aranyoson négy napot.
A panzió (Cabana Miramonte)pályaszállás és nagyon szépen kialakitott egy éves épület.A személyzet nagyon kedves,az árak elfogadhatóak.
Lehet bérelni helyben Snowmobil-t.120 Lei/óra.
A kisebbik pálya aránylag jól sielhető,a teteje jeges.
A nagy teljes hosszában elég jeges,bár ennek ellenére nagyon sokan használják.Hétközben tiz-húsz ember szokott lenni.Hétvégén(P-V) nagy a tömeg.
Szerintem a várakozási idő a felvonóknál nem vészes,hasonlítva egy szlovák pályához.Csinálják a hegy tuloldalán a két km-es pályát,ha kész lesz át lehet sielni a hegyet.Akkor már egész cool lesz.
Összességében kellemes kis hely,bár valóban igaz,hogy van még mit javítani rajta.
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.