Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Rekiii által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (33)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.12.13. 15:35
Hát ma egy élmény volt Hintertux!!!
Friss porhó, 2100ig megnyitott pályák, csak a szél volt túl sok!!!
Tegnap délután 4től ma hajnalig megállás nélkül havazott, esett vagy 20 cm a völgyben, és nem tudom megítélni mennyi a hegyen, de hogy a jég mindenhol eltűnt a pályákon és csak a porhó maradt, kár hogy ma csak 4 óra boardozás jutott!!! :(((
De megérte!!! Képek hamarosan!!!
Újabb havazás holnapra ígérkezik.
Az új bahn is kipróbálásra került, 8 személy elfér a kabinban ha nagyon muszáj. :)))
Junior chef szerint a héten megnyitják a Talabfahrtot!!! Reméljük, mert akkor egyenesen becsúszok majd dolgozni!!! :)))
Üdv a hegyekből!!!
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.12.12. 23:25
Mostanra 20-25 cm esett, de lehet van az már 30 is. :)))
Junior chef szerint holnap holnapután megnyitják és le tudunk síelni a hotelig 3250ről!!!! :))))
Az azért nem lenne rossz.
Holnap meglátjuk meddig lehet lecsúszni! :)))
4 óra a hegyen fél 12től fél 4ig!!!
Juhhuuuuuu! Es schneit!!!!!
Előzmény: (poisonka 126900)
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.12.11. 21:07
Azért én pontosítanék, hogy Tux a várva várt havazás után, mert Mayrhofentől a völgy bejáratáig kb. egy deka hó sem esett.
És a képek is csak Tuxot ábrázolják, de persze mi örülnénk a legjobban ha az egész Ziller völgy behavazódott volna!!!
Amúgy 2 napja olvad, már Tuxon is alig van látszata, a 3 napos havazásnak. :(((
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.12.02. 12:00
Csak nem jön az a havazás amit jósoltak! :(((((
Pedig olyan jó lenne kicsit átnézni a többi hegyre is, nemcsak a gleccseren!!! :)))
Tudom más ennek is örülne, ne panaszkodjak!!!
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.11.25. 16:59
Sziasztok!

Veletek is megosztom, hogy nyertem, bekerült a Hintertuxos képem a 2012-es falinaptárba. Megnézhetitek itt a sielok.hu 2011-es fotópályázatnál!!!

Szerdán iszonyat jó volt a pálya hintertuxon, 20 perc alatt felértem 3250 m-re és kb 10 embert lehetett fentről látni, a Snowparknál senki nem csúszott, pedig gyönyörű napos idő volt, és a pálya sem jeges már, lehetett döngetni lefelé rendesen, nem kellett senkire figyelni, mert totál üres volt a pálya. Majd töltöm a képeket.

üdv
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.11.18. 23:15
Tuxon, még mindig várunk a havazásra.
Éjjelenként azért eléggé lehűl, így elkezdtek hóágyúzni, de nappal azért megvan a 15-20 fok, ha süt a nap.
És nappal azért mindig elég szép idő van, de már nem sokáig ugyanis pénteken szabad vagyok tuti rossz idő lesz!!! :))))
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.11.01. 12:03
Teszek teszek majd 4utan mert meg melo,es kozben heverem ki a haloweent!
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.10.31. 22:25
Bocs Robin, de ez nem publikus se pontosan, se pontatlanul.
Megkérném azokat akik tudják, hogy ők se publikálják.
Köszönöm!
Rekiiiiiii
Előzmény: (Robin 123132)
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.10.31. 15:04
Üdv néktek!!!

Zimmerstundeban, megint megcéloztam a gleccsert, gondoltam dél kajaidő, kevesen lesznek a pénztárnál, de tévedtem. Dugig emberekkel, nem baj, hotelnek köszönhetően, hamar megkaptam a free kártyámat és roboghattam felfelé a lifttel, már amennyire ez a lift robogni tud! :)))
Kemény 25perc és tömegnyomor után vakító napsütés fogadott 3250 m-en. Megnéztem első körben Schlegeist, de sikerült a remek kásás hóban akkorát zakóznom, amekkorát februában kezdőként se estem!!! :))) Jót röhögtetek volna, és azt tettem. Na jó elsőnek és utolsónak a 1,5 órában elég is volt. Fernehaus felé viszont jó volt szerintem a pálya.
Snowgirl ti hogy láttátok?
Valszeg aki reggeltől fent volt annak más az élménye a pályáról, nekem sajna ma csak a délután maradt, és ez péntekig, így is marad, de akkor végre szabadnap!!!!
Amúgy előreláthatólag egész héten napsütés, a beígért havazás elmarad. Legalábbis az összes helyi ezt mondja.
A Bahn csak nem akar elkészülni, bár már sokkal jobban néz ki mint múlt héten, van esély a novemberi nyitásra, de inkább november végi nyitás.
Na most rohanok melózni.
üdv a gleccser aljából,
Rekiiiiiii
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.10.28. 15:22
Hát jah, bár itt lennétek.
Ne feledd a pöttyös túró rudit!!!! :)))
Hát a schlegeis pálya, az már dél körül nem igazán élvezetes, fernehausig 2ig az egész okés, utána nem tudom, mert zimmerstundeban voltam fenn.
Kérdezd Marcust ő minden nap fent van s oktat, utána meg a tenneben apres party! :))) Vagy csak simán sörözés. :))
Előzmény: (akos.g 122967)
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.10.28. 13:00
Hahooo udvozlet a gleccserrol 2660rol!
Snowgirl Jo 7veget fogtatok ki,gyonyoru az Ido,jo a ho,igaz azert johetne utanpotlas hogy megnyissak 2100ig.
Az Uj bahn meg mindig epites alatt!
Sracok varlak titeket!!!
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.10.27. 15:00
Ja borús meg ködös időnk volt, de most szépen süt a nap. Sajna esni nem akar a hó, bár elvileg ígérik a napokban. A szél az bezzeg fúj rendesen, fent is lent is!
Rekiii
35 élménybeszámolót írt
35
12 éve tag
2011.10.27. 12:28
Köszi cool, hogy reklámozol.
Ja és igen poisonka-ék vidije amit küldtem fb-n! :)
Én örülök, hogy váltjátok egymást, így legalább, fele novemberben ismerősök is lesznek a közelben!!!
havazást akarok, mert elvileg novemberben nyitni kéne 2100-ig és december közepén, meg le a faluig.
áááá
havazást akarok!!!!!
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.