Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

..:::Alice:::.. által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (21)Időben csökkenő Időben csökkenő
..:::Alice:::..
21 élménybeszámolót írt
21
15 éve tag
2009.03.03. 22:00
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Van egy barátom akit egyszerűen reménytelen eset meggyőzni arról, hogy a síelést neki is ki kell próbálnia. Azt állítja, hogy soha az életbe nem fog tudni megtanulni, mert egyszerűen képtelen rá. Fél az első lépésektől és talán attól hogy majd mindenki őt fogja nézni amikor ott csetlik-botlik (de hát mindenki így kezdi és sztem mindenkinek megvan a maga dolga). Ilyesfajta félelme van szerintem az ilyen dolgoktól (korcsolya, sí meg minden ami csúszik) De le lehetne küzdeni, ha valaki akarja! És én tudom hogy ő a lelke mélyén szeretne, csak egyszerűen nem akarja rászánni magát. Én nagyon szeretném ha ő is kipróbálná ezt a fantasztikus sportot mert, szerintem fogalma sincs hogy mit hagy ki. Én már mindennnel próbálkoztam, hogy meggyőzzem róla. De egyszerűen reménytelen. (elképesztően makacs)
Ha valakinek volt hasonló tapasztalata és utána hogyan sikerült rábírni az illetőt a lehetetlenre, légyszi írja meg! Hátha bejön nekem is :)
Előre is kösziii
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.