Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Graham Hill által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (46)Időben csökkenő Időben csökkenő
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.30. 19:59
Norbi!
Köszi a jóindulatod, de van egy kis bibi....mi akkor jövünk haza a mikor Ti mentek:)
Biztos félreérthető volt amikor azt írtam, hogy huszonheten megyünk, esetleg 27.-t olvastál.
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.28. 21:15
Szia Norbi!

Tonale-ban többször is voltam már, az egyik kedvencem:)A pályák jók és van választék bőven.Amikor a déli pályákon alig volt hó, a gleccseren(sajna, fent csákányos felvonó volt, gondolom még nem cserélték le) és a fekete pályán, akkor is tökéletes volt.2 éve voltam utoljára és új lifteket is építettek.Nagyon jó sí szervizeik vannak, és a kaja sem vészes.Bormiót ajánlanám még ahol többször jártam, főleg azért, mert Livigno -n keresztül kell(lehet) menni és mivel vám mentes terület baromi olcsó az üzemanyag és az italok, parfümök a Toblerone csoki!!!:)
Igaz Svájcon keresztül vezet az út , ezért útlevél kell és túl sok piát ne vegyél, mert volt akit megbüntettek.

A Francia pályák az Olaszhoz képest annyival jobbak(legalábbis Les 2 Alpes), hogy nagyon szélesek, nem zsúfoltak és könnyen át tudsz csúszni egyikről a másikra.Mindenféle színű és erősségű pálya megtalálható, valamint egész a szállás ajtajáig tudsz csúszni és reggel sem kellett sokat gyalogolni a felvonóhoz.
Remélem tudtam segíteni:)
Üdv:Graham
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.27. 19:33
Szia Norbi!

Mivel Oz en Oisans, vagy Oz station alig 20 km Les 2 Alpes-tól így tudok némi támpontot adni az útvonallal kapcsolatban.
Bp-M7-Székesfehérvár-(8-as út) Veszprém-Rábafüzes-Graz-Klagenfurt-Tarvisio-Velence-Milano-Torino-Susa-Oulx-(itt majd ne a Frejus alagút felé menjetek, hanem Montgenevre-Briancon felé)Briancon után Grenoble irányába az N 91-es úton-Le Burg-d Oisans után Rchetaille-nél jobbra Oz felé.Nem tudom, hogyan lehet képet beilleszteni, de ha adsz egy mail címet elküldöm, vagy pl a viamichelin.com oldalon esetleg ha van google earth progid a Oz en Oisans.ir.szám:38114-et beütöd egész jó képeket találsz az útról és részletes.
Ha tudok segítek, kérdezz bátran, bár én is idén megyek először Oz en Oisan-ba, -ra
Ja hogy mennyi ideig tart az út?
Mi egyszer 20 órát utaztunk(Debrecenből indulva), de volt, hogy délután 3 körül indultunk és reggel 8-ra ott voltunk.Ez sokmindentől függ de pl ha a velencei autópálya fizetőt úgy éred el, akár egy órahosszat is araszolhatsz, ugyanígy Milánó és Torino körül is beleszaladhatsz egy dugóba.
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.27. 19:09
Köszönöm Rossi neked is.Remélem tényleg kiváló pályák vannak és lesz elég hó is.:)
Ha valakit érdekel Les 2 Alpes-ról vannak infóim és néhány Olsz síterepről.
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.23. 08:39
Szia Bunder!

Köszi a gyors választ.Mi is januárban megyünk. 27-en, egy egész horda:)
A pizza árak nem vészesek de azért a jó öreg töltött káposztát és a házi pálinkát nem hagyjuk itthon!
Üdv!
G.Hill
Graham Hill
46 élménybeszámolót írt
46
16 éve tag
2007.11.21. 21:17
Sziasztok!
Oz-al kapcsolatosan kérdeznék pár dolgot.Pontosabban Couleurs Soleil -ban,a fűtés hogy szuperál?
Les 2-n voltam pár éve egy (a leírás alapján)épp ilyen 7 személyes szálláson a fűtés totál sz*r volt.Az emeletes ágyon fekvő emberke úgy ébredt reggel mint Ramszesz fáraó 2500 év után, totál összeaszalódva legalább 35 fok volt, akik a dupla ágyas hálóban voltak pedig, majdnem megfagytak, akonyhában még a villanytűzhelyt is bekapcsoltuk.Remélem csak egyedi eset volt.Az is igaz, hogy később másik épületben voltunk és ottt kifogástalan volt minden.:)
A másik kérdésem az lenne, hogy a síbérleteket hány helyen ellenőrzik?
Les 2-n jó volt, mert talán 2 helyen nézték, plusz a gleccser vasúton és középen volt egy 70 személyes felvonó, aztán sehol másutt.Tudom a chip-es bérlet ettől a szezontól már lesz.
A kajálás mennyi ha mondjuk egy pizzát akarok enni?....na meg egy korsó sört.
Ja és a parkolással nincs gond?több autóval megyünk.
Köszi előre is!
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.