Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
h i r d e t é s

iudex által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (108)Időben csökkenő Időben csökkenő
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
Topik: Sappada
2007.01.23. 10:30
Hurrá ! A webkamera szerint Sappadában szakad a hó. Mi egy 13 fős fiús csapattal érkezünk február
4-én. Már 3 éve ide járunk telente síelni, és eddig csak jó tapasztalataink voltak. Mindenkinek
csak ajánlani tudom a Sporthotelt síoktatóival,
személyzetével, szolgáltatásaival együtt.Tavaly pl. egy futballmeccset is összehoztunk az egyik este a sportcsarnokban az ott dolgozó olasz,bolgár, román személyzettel. Nagyon jól szórakoztunk. Az idén pedig folytatjuk a hagyományt. Ha esetleg valaki a fenti időpontban
fog jönni Sappadára, és focizni is szeretne,
a teremfocicipőt ne hagyja otthon és persze a
" szilvapirint " se. Sporttársi üdvözlet mindenkinek.
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
Topik: Kokava
2004.12.20. 21:08
Szia Fredd ! Nézd meg a Sielok jelen honlapját,kattints a sítáborok menűre, majd ott Kokavára.Itt megtalálod a leírást,hogy miként találsz oda. Jó sízést kívánok sporttársi üdvözlettel !
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
Topik: Kokava
2004.12.16. 09:52
Köszönöm az infót ! Pénteken várom a fejleményeket. Ha pozitív a hóhelyzet,ott leszünk.Sporttársi üdvözlet !
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
Topik: Kokava
2004.12.15. 10:30
Szervusztok Sporttársak ! Érdeklődni szeretnék, hogy Kokaván mikor indul a síszezon, mikortól lehet sízni. Esetleg e hétvégén indulnak-e már a felvonók, mekkora a pályán a hó ? Köszönöm
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2004.11.29. 10:23
Sziasztok ! A vihar nekünk a szilveszterezést fújta el. Azt a faházat,amelyben lettünk volna, szétrombolta,Így a szilveszterezés Prybilinán elmarad az idén.Egyébként a Csorbatónál a felvonók üzemelnek,csak az a baj, hogy túl nagy a tömeg, persze ez jellegzetes szlovák jelenség.Donovaly egyébként a hétvégén tényleg beindult,viszonylag kevesen voltak így szuper volt sízni.
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2004.11.01. 19:00
Szia libella!Köszönöm,hogy próbálsz tanácsot adni.Néhány konkrétumot azért írnék:Mindkét gyermekem elég jól tud sízni,mivel a szlovák síterepeken megtanultak.Az utazást is megszokták,mert mi olyan jövö-menö család vagyunk.Az olasz sípályák iránt azért érdeklödtem,mert még itt nem voltunk síelni.Elsősorban a félpanziós szállások érdekelnek,hogy ne kelljen főzőcskézni.Az Intersí utazási iroda honlapján találtam egy jónak tünö ajánlatot Sappadán március elejére.Ha tudsz Sappadáról valamit bővebben légy szives,írd meg.Köszi!
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2004.10.31. 13:33
2005. március legelején a családommal Olaszországba szeretnék menni síelni.Mivel még nem voltunk itt soha sem,szeretnénk tájékozódni,tanácsot kérni,hogy hová érdemes menni:hol,milyen árak vannak,milyenek a pályák,van-e elég hó március legelején,milyen a szállás,milyenek az utak stb..Meghatározó a gyerekek életkora is(13 és 6 év)az utazás távolságának szempontjából.Esetleg Sappadát ajánlja-e valaki,aki már volt ott.Köszönöm.
iudex
108 élménybeszámolót írt
108
19 éve tag
2004.10.28. 11:26
Ezév januárjában fedeztem fel Skalkát.Csak pozitív élményeim vannak e sítereppel kapcsolatosan.Magyarul szívesen beszélnek a büfékben, a kiszolgálás is szivélyes.A táj és a kilátás pazar.Nem mellékes,hogy az ár fele a Donovaly áraknak /pl.egész napos felnőtt 320Sk.,míg Donovalyban 640Sk./Érdemes még tudni azt,hogy az út Körmöcbányán vezet át/Kremnica/,ahol mindenképpen meg kell nézni a pénzverdét.
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.