Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

jóska63 által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (526)Időben csökkenő Időben csökkenő
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2008.11.11. 21:09
Lényeg
legyen kényelmes , de nem 2 számmal nagyobb mint a lábad
legyen 4 csatja

ha felpróbálod és becsatolod ne mozogjon a sarkad fel-le, oldalra, legyen rajtad minimum 15-20 p hogy nem nyom-e

nekem a csajom a salomonra eszküszik mert szép és plüs a belseje :-) és szép :-) pl.: adataid alapján:
http://www.salomonsports.com/hu/?#/ski/boots/boots/charm-6
de képet is szívesen veszünk töled, hogy jobban tudjunk segíteni :-)



ja jó ha van a tetetéjén egy széles tépőzár, a többi parasztvakítása ha nem vagy x vagy o lábú
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2008.11.11. 20:14
egy kis videó ahol a jó emberek külső síje nincs lemaradva.

http://www.salomonfreeski.com/hu/freeski-tv.aspx?ep=04

tudom, hogy ez mély hó de alapjaiban ugyan úgy működik, minden híres x-trém síelő síversenyzőként kezdte, de még a híres park síleők is, és ez még hazánkban is így van!!

ha hátra ülsz a sí súrlódási tulajdonságai változnak meg, a sí eleje azt hiszem megolvasztja a havat, amiből víz film lesz, majd jég film, ha ezzen van nagyobb nyomás kisebb a súrlódás gyorsabban mész

ezért sok sítalp eleje más színű
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2008.11.07. 13:29
Nem sokára lesz Lake Lousie ami ugye egy elég lapos Világkupa futam nézzétek meg majd - az alján, érdemes figyelni - akkor alkalmazzák ha már meg van a sebesség és minnél kissebb veszteséggel akarsz túljutni a kapukon.

Ebben igazad van, hogy nem láttad ezt a hegyen kevesen csinálják a meredeken meg nagyon nehéz megcsinálni.

Javaslom hogy probáljátok ki- válasz egy nagyon lapos részt- ami nagyon széles és nyugodtan ki kerülhet a többi sielő aki egynesen megy itt - kezd el húzni az ívet -lassan sokkal nehezebb -probáld a külső csipővel előre tolni a külső lábadat - lehet segíteni azzal hogy egy buzis mozdulttal a kifordított könyökkel a külső kezedet is előre rakod -ez így szóban hülyén hangzik de segít - 1. probáljátok ki kéznélkül várom az eredményt
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2008.11.06. 21:19
van egy kis tévedés itt

a külső sí ne maradjon le mert ez annak a jelle, hogy a külső csípő lemaradt, vagyis belső lábon vagy - az tény, hogy így könnyebb ívet húzni, de kevésbé kontrolárt és nem viszed a sít előra

a helyes a külső csipőt nyomjuk előre hogy ne legyen hokker

amúgy ebben nincs teljes egyet értés nézz meg egy világkupa futamot ki így ki úgy. általában meredekken hockkerrel laposon hokke nélkül húzunk ívet - én a hokke nélkülinek vagyok a híve

power is nothing without control :-)
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2008.11.05. 20:05
bakkancs téma valahol olvastam, hogy idéntől van gyári cipő ami olyan mint a régi habos, csak a műanyagot lehet a lábadra formázni,

csak azt nem tudom melyik márka
jóska63
526 élménybeszámolót írt
526
15 éve tag
2008.11.05. 17:58
Sziasztok,

én úgy gondolom azért nézz meg máshol is, kérdés még, hogy reggel kimész nyitásra a kémény pályára, vagy szeretsz aludni és csak 10-re érsz fel a hegyre.

Én a Salomon x-wing-et (tornádó a igazán jó sielőknek, de egy kicsivel puhább 9 es szuper lehet) ajánlanám neked csak nem tudom hol lehet kapni, talán az alkotmány utcában.

Méretben 175 ha kissebbeket is szeretfordulni és 180 ha nagy sebességel közlekedsz.
elsőelőző
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.