Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Sappada
síterep infó oldal
ÜZENETEK (300)Időben csökkenő Időben csökkenő
(L)SKI
3 élménybeszámolót írt
3
17 éve tag
2006.12.17. 17:06
sziasztok!! akkor most van vagy nincs hó sappadán??
kahului
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.12.16. 10:04
Sziasztok!
Elég bíztatóak a webkamera képei Sappadán, annak ellenére, hogy a hójelentést utoljára novemberben frissítették.
https://www.sappadadolomiti.com
skigirl
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.11.22. 23:58
Sikerült megfelelő szállást találni?
Liluna
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.10.20. 13:10
Köszönöm! Felveszem velük a kapcsolatot, remélem találunk valami klassz helyet!
skigirl
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.10.14. 14:56
Liluna!
az intersínél:(https://www.intersi.hu 061 3292918)
Sporthotel Volaia 5kmre a központtól
2 ágyas 7nap 6éj 64700/fő (de bérlettel )
8nap 7éj 67400/fő (bérlettel)
Pettirosso 5kmre a központtól:
2ágyas 7nap 6éj 60200/fő (bérlettel)
8nap 7 éj 71000/fő (bérlettel)
mindkettőben van uszoda, szauna, gőzfürdő, sportcsarnok, étterem, bár

Mare montinál:(https://www.maremonti.hu 061 3121112)
Kratter apartman (mi tavaly ebben voltunk csak nagy apartmanokban és nagyon jó volt de messze van a központtól)
2 fős studió ap. 42900/fő

Hotel Oberthaler*** közel van a Nevelandiához (vidámpark). a központban van
2 ágyas szobában:6 éjszaka 62600/fő, 7 éjszaka 72900/fő

Wintermannál: (https://www.winterman.hu/ info@winterman.hu)
nincs konkrét apartman megadva:
de 300-800m vannak a központtól
3 férőhelyes apartman 44900/fő (sappadán)
37500/fő (sappada vonzáskörzetében)
+ takarítás 30euro
remélem segítettem :)
Liluna
2 élménybeszámolót írt
2
17 éve tag
2006.10.13. 18:40
Tudnátok nekem segíteni abban, hogy 2007 február 10-17-ig legyen szállása Sappadán a pici családomnak. Szeretnénk olcsó, és síbérlet mentes szállást találni 2 felnőtt és 1 baba részére (aki közöttünk alszik). Nem síelni mennénk. De a baba miatt a túristaszállók nem jöhetnek szóba.
Előre is hálás köszönet!
skigirl
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
2006.09.26. 19:57
mi most 2006 januárjában voltunk Sappadán. A szállásunk jó volt, bár elég messze volt a központtól (2-3km) így minden nap autóznunk kellett, mivel a síbuszok elég olaszosan járnak...
Sajnos a pályák nem összefüggőek és szerintem ez a legnagyobb hibája a dolognak, egyébként gyönyörűek és jól karbatartottak. A felvónok régiek és nem túl gyorsak, de a célnak megfelelnek :P
Viszonylag jó hütték, kávézók is vannak :)
Kis gyerekeseknek tökéletes ez a síterep, mert a neverlandia (a játszópark) nagyon nagy élmény, még a kicsit nagyobbaknak is. Két nagyon kedves telepített síoktató is van akik kezdőket, haladókat, kicsiket és nagyokat is vállalnak.
Tehát alapjába véve nincsenek rossz élményeink, bár aki már egy kicsit jobban tud síelni pár nap alatt megunja és akkor még mindig ott van a közelben lévő Cortina, ahova érvényes egy napig a bérlet.
Balu
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.27. 08:26
eladó 2db 5napos síbérlet 40EUR/db áron
most jöttünk vissza Sappadából, a szálláshoz járó 5 napos intersi síbérletünket nem használtuk fel, 2 bérlet maradt. A bérlet hivatalos ára, mivel a szálláshoz járt kedvezményes, 45 EUR/db. (a pályán váltva ennek min. 2, inkább 3-szorosa)
redboys
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2006.02.06. 18:20
Üdv mindenkinek!
Január végén voltunk Sappadán egy baráti társasággal.A pályákról és a sporthotelről annyit mondanék,hogy minden teljesen rendben volt.Ezért az árért senki ne várjon többet! Az tény,
hogy aki már jól síel vagy snowboardozik,az megunja a pályákat,de a családoknak,kezdőknek és a haladóknak teljesen ideális.A pályák nem összesíelhetőek,de az ingyenes síbuszok összekötik őket,amik 20-30percenként mennek!A snowboardpálya sajnos még nem üzemelt!
Még annyit mondanék,hogy száradjon le annak a magyar/mert sajnos tudjuk,hogy magyar volt/nőnek a keze,aki az egyik büfében ellopta az egyik napszemüvegünket!
Azt kívánom mindenkinek,hogy a szórakozását ne tegye tönkre ilyen és hasonló momentum!
efzé
8 élménybeszámolót írt
8
18 éve tag
2006.01.07. 18:11
Sziasztok!
Most jöttünk haza Sappadából, van hó bőven, és a hegytető sem jeges most.
A pályák egy része még nem üzemel, de ezek úgyis a legrövidebbek.
Éppen előkészületben van egy snowboard pálya, az ugratókhoz gyártották a havat éjjel-nappal.
Egyébként Sappada legnagyobb előnye szerintem is az ára.
Például: a két ünnep között mindenhol 50-100 %-os felárak vannak, ez Sappadán kb 15%.
Nem értek egyet azokkal akik szerint "kicsit többet hozzáteszel, és sokkal különb helyre is elmehetsz".
Ha mindent összeszámolsz (utazás, síbérlet, szállás) egy felkapottabb hely ugyanolyan szinten a duplája is lehet.
Voltunk Cortinán, tényleg csúcs pályák vannak, de olyan tömeg volt mindenhol, hogy ez egy kicsit rontotta a pályák élvezetét. Mint Siófok régi nyarakon. Tömeg a szűk utcákon, tömeg a parkolóban, tömeg a pályán.
Mi lesz az Olimpia idején???
Sport Hotel Volaila: a színvonal tükrözi az árat, de azért kultúrált.Ha a sízés miatt mégy oda, úgysem zavar a szobák spártai berendezése, vagy az, hogy a vacsorát késve kezdik osztani, és fél órát állsz sorban.
Kezdőknek, középhaladóknak, családosoknak, melegen ajánlom.
Az idegenvezető, és a síoktatók, igazán kellemes családias légkört hoztak össze.
Mácsai Tomi
164 élménybeszámolót írt
164
19 éve tag
2005.12.25. 08:41
Köszi szépen a segítséget, már el is küldtem az emailokat az olaszoknak.
A gép baja tehát, hogy sem a tolólap, sem a frézer (jégdaráló és hóelsimító) nem működik. Több napja több szerelő is dolgozik rajta, s bár bizonyos hibákat kijavítottak a ratrakon, még mindig nem alkalmas arra, hogy kezelhessük vele a pályákat..
Sajnos a magyarországi pályákra csak ilyen 10-20 éves kiszuperált gépek jutnak, s a hazai szerelők nagy része még életében nem is látott ilyen masinát, ami mondjuk nem meglepetés.. így nem tudják ezeket "rutinból" megjavítani, hiszen nem lehetett alkalmuk tapasztalatszerzésre.
Sajnos ez a hejzet, egy vadonatúj ratrakot egy közhasznú alapítvány üzemeltetésében javarészt önkéntesekkel működő síközpontnak állami vagy egyéb támogatások nélkül nem áll módjában vásárolni.. Ez pedig ilyen, amilyen.. végülis, ha működik, igen hasznos tud ez is lenni.
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2005.12.25. 03:42
Hello!

egy ötlet: Intersi/Maremonnti is szervez oda utakat. Ha más nem rajtuk keresztül el tudod érni a kintieket.
Sok sikert.

w.ropi
32 élménybeszámolót írt
32
18 éve tag
2005.12.24. 22:06
Hello
Itt van néhány cím, nem tudom, ezeket próbáltátok-e?
http://www.sappadadolomiti.com/index.jsp?c=50459&exp=50459
http://www.nevelandia.it/Informazioni_Turistiche.htm
Mi a baja a gépnek?
Mácsai Tomi
164 élménybeszámolót írt
164
19 éve tag
2005.12.24. 16:49
Sziasztok!
Nem tudja esetleg valaki a sappadai síközpont üzemeltetőjének valamilyen elérhetőségét (email, weblap, stb..)
Tőlük vettük a dobogókői ratrakot, s nem tudjuk velük sehogyan sem felvenni a kapcsolatot, pedig most szükségünk lenne a segítségükre, mert több napja nem tudjuk kezelni vele a pályát, nem találjuk a hibát, jó lenne legalább, ha valami rajzot sikerülne szerezni tőlük..
Köszi szépen: M. Tomi
Bagi Zsolt
160 élménybeszámolót írt
160
21 éve tag
2005.11.23. 10:54
ironboarder:

olvasd el e fentebb irott véleményeimet! Aki tényleg komolyan síel/boardozik az ne menjen ide.
Ne tévesszem meg senkit az ár!
Ha tényleg 7 éve boardozol, akkor Sappadaban nem lesz sok köszönet!
Remélem még időben Írtam.
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2005.11.18. 11:20
Hi!

96'-ban elkövettük azt a hibát, hogy Sappadába mentünk sielni. Régi üdülőhely. Szószerint, a liftek a pályák mind régiek. Hangulatos ha sétálgatni, pihenni akarsz, a szállások jók. Sielés szepontjából viszont elavúlt, szerintem.
w.ropi
32 élménybeszámolót írt
32
18 éve tag
2005.11.15. 19:00
hello
én még sose voltam itt és nem is tervezem:DD

de az miért annyira baj ha már teljesen ismered a pályákat??
szerintem az még inkább jó is,hiszen akkor meg lehet ereszteni rendesen,mert tudod,hogy lesz-e egy kanyar a letörés után...
ironboarder
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2005.11.15. 17:43
Hellósztok!!
Most én is sappadába megyek mert a többiek úgy döntöttek hogy nézzünk el oda, de ezek után amiket olvasok nembiztos hogy megyek... Hát nemvagyok kezdő mert 7éve boardozom...Szerintetek ne menjek? Nagyon rossz?Mi is átmegyünk egy napra cortinába... Hát remélem annyira nemlessz jó...januárba mennénk...Szerintetek?
dituka
11 élménybeszámolót írt
11
19 éve tag
2005.02.22. 16:25
Sziasztok

Arra lennék kiváncsi, hogy ha ott bérelek sífelszerelést, az nekem mennyibe kerülne??? Ha van valaki aki ebben tudna nekem segíteni, annak nagyon örülnék. Előre is közsi
Serfőző Gergely
3 élménybeszámolót írt
3
19 éve tag
2005.01.20. 02:44
3 éve voltunk ott, első síelésünkkor. Arra jó volt. Már nem mennénk oda, esetleg három gyerekkel, mert akkor úgyis mindegy...
A szállás fantasztikus volt, nagy, szép jól berendezett és olcsó, és még éjszakai földrengés is járt hozzá!
A déli lejtőkön viszont egyáltalán nem volt hó (február eleje-közepe), pedig a pályák jobbik része azokon a lejtőkön van. A falu aranyos, hangulatos, nem csak egy szálloda komplexum.
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.