Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ski America

ÜZENETEK (45)Időben csökkenő Időben csökkenő
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2005.01.16. 22:52
mai W. Millerbe Kenyába !!! síztek a Mt. Kenyán; hmm nem volt semmi:)
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.12.19. 16:37
hmm, sikerült most elkapnom a warren miller adását, ezúttal grönlandon voltak, eszméletlen szép shotokat vettek fel (SOKSZOR EGÉSZEN a tengerpartig, fjordokig síztek le, ott felvette őket a heli, aztán irány a következő hegyoldal), persze nem kiépített rendszeren, hanem korlátok nélküli freeride, hol heli sí, hol pedig felmásztak egy hegyre és onnan jöttek le. május végén voltak, de még mindig igenis téli viszonyok (porhó) stb közt síztek, sok helyet motorcsónakokkal közelítettek meg, úgy kellett a befagyott fjordokon áttörniük. vmikor meg a jéghegyek között kajakoztak.
eléhangzott, hogy telente 700 millió tonna hó hullik itt, ebből meg 300 tonna olvad el nyáron.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.12.19. 12:09
W Millert már hallottam, láttam a reklámspotját, de még nem néztem. anno, 1-2 éve spektrumon is volt egy sísorozat, igaz az nem tengerentúlon, hanem franciáknál, egy 50 év körüli, őszülő, sárga síkabátos fazon vezette, s nagyon élvezetesen.
kerek
104 élménybeszámolót írt
104
20 éve tag
2004.12.19. 11:22
Én is szoktam nézni a Ski America sorozatot, talán az összeset láttam, nagyon tetszenek az észak-amerikai terepek, talán egyszer eljutok oda.
Szerintem ez egy régi, több éves müsor mert már évek óta megy, de ettől függetlenül nem rossz.

Van egy másik sorozat is, ami nagyon jó. Ez a Warren Miller Expedíció. Valami örült helyeken csúsznak (pl. Kazahsztán, India, Afrika!!).
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2004.12.19. 10:49
A Travel Channelen van egy ún. "Ski America" sorozat, ami az uSA-béli helyeket mutatja be, most pl. Snowmass és Aspen volt soron, nagyon érdekes, és látványos; az a szerencsés, aki esetleg ide készül, neki meg hasznos infókkal is szolgálhat. Pl. snowmassban van egy felvonó, amit szélenergia segítségével üzemeltetnek, ilyenről most hallottam először. ha jól tudom vasárnap reggel 9. 30-től kezdődik és 10-ig tart, ugyanúgy van szombat este 9.30től este 10ig is. mostani hétvégén meg egy ún winter weekend van, vagyis az átlagnál jóval többször van szó télisportokról.

most pl Új Zéland megy..háát eszméletlen egy ország, a heli sí pl állítólag úgy honosodott meg, hogy a 70es években feleslegessé váltak a helikopterek, ugyanis addig azt arra használták, hogy a hegyvidéki lakosságot hamar elérjék, pl orvos, élelmiszer s így tovább. De miután kiépültek itt is az utak már nem volt szükség rájuk, valamit meg kellett velük kezdeni.
az egyik műsorvezető mondta: fantasztikus egy hely, fenn a hegyekbe mindenütt hó van, sízhetsz snowboardozhatsz. Aztán levezetsz a nyugati partra trópusi erdőkön keresztül, az óceánban meg surfözhetsz.
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.