Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Olaszország
Paganella, Andalo és Molveno
síterep infó oldal
ÜZENETEK (268)Időben csökkenő Időben csökkenő
apalermoi
247 élménybeszámolót írt
247
18 éve tag
2006.01.20. 07:26
Én megyek jővő hétvégétől:)
Most mész, vagy már hazajöttél?
Snowbronyer
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.01.19. 21:14
Senki sem járt még Paganellán? Akkor kitűzöm a magyar zászlót!!! :)
Snowbronyer
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2006.01.05. 14:52
Hello! Tudnátok nekem mesélni erről a pályáról? Ha lehet snowboardos szemmel, de síelők tapasztalatait is várom előre is kösz.
su
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
2005.10.08. 16:16
Pasta 8-10 euróért egyáltalén nem drága, inkább a magyar fizetések alacsonyak, igazából Olaszországban mindenhol ennyibe kerül a kaja. Ausztriában vannak sokkal jobb helyek, de még a kevésbé jók is másfélszer ennyibe kerülnek. Paganella a jó szállásairól híres, mi idén is megyünk oda, valószínüleg. A hely ahová megyünk megtalálhato a http://sitabor.megesz.hu oldalon.
janka
1 élménybeszámolót írt
1
19 éve tag
2005.02.27. 17:56
sziasztok,most jöttünk haza Paganelláról. A pályák elég jók voltak, bár szerintem nem érdemes ennyit utazni, félúton Ausztriában ettől vannak sokkal jobb helyek.Mi Molvenóban laktunk egy magyarok vezette szállodában(hotel miramonti) ami elvileg 3* volt.Ehhez képest én diákszállónak neveztem volna, a kaja szörnyű volt, reggelire alapvető élelmiszerek hiányoztak(pl.tej).A férjem vega lévén 1 hétig karaván sajtot kapott reggelire, a vacsorák is hasonlóak voltak.Ezért aztán nekünk nagyon sokba került ez a hét, folyamatos pótlásról kellett gondoskodni.A pályán drága minden kaja, 1 tányérka pasta 8-10 euró, 1pár virsli 10 szem krumplival szintén 10 euro.Mi 3 gyerekkel egy kis nassolást ebédre 50 euro alatt nem nagyon úsztunk meg.Én
su
6 élménybeszámolót írt
6
19 éve tag
2004.11.20. 13:50
Nem is fúj! Egész vidám kis hely, ideális lejtésű és hosszúságú pályák, jó felvonók, sok erdő, de azért semmi katartikus élmény. A hegytetőről nagyon szép a kilátás - Völgy, Brenta Dolomitok, Garda-tó. A környék szállásai szépek és újszerűek, legalább is a többségük, a kocsmák a pályán viszont nem túl hangulatosak. Tulajdonképpen amennyivel olcsóbb a többi helynél azt bőven megéri.
dove
13 élménybeszámolót írt
13
20 éve tag
2004.02.08. 16:55
szar, mindig fúj a szél
Only
2 élménybeszámolót írt
2
20 éve tag
2004.01.26. 18:15
Sziasztok!

Olaszország egyik legjobban kiépített pályarendszere várja az idelátogató sielőket! Én már sokszor voltam itt és meg kell, hogy mondjam a legkellemesebb élményeim kapcsolódnak ehhez a helyhez! Hóbiztos hely, mi febr. 2.-án megyünk ismét........200 cm-eres havacska vár ránk!:))))
Aki esetleg szintén ebben az időpontban és pont ide szándékozik jönni, az jelezze, mert egy remek "MAGYAR" társaság már lesz a hegyen, sokan vagyunk, de NEM elegen!:)
elsőelőző
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.