Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Visegrád
síterep infó oldal
ÜZENETEK (2367)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2007.09.29. 22:04
Kedves Síbarátok!

Készüljünk együtt gyepsízéssel a télre!

Továbbra is rendszeresen van lehetőség gyepsízésre (természetesen sífelvonóval) a visegrádi sípályán. A helyszínen lehet gyepsít is bérelni, de sícipőt és botot egyelőre hozni kell és a védőfelszerelés is ajánlott. Amint teljes felszerelést is tudunk ajánlani hírt adunk róla.
A további lehetőségek időpontját az igényekhez igazítottuk így azok a hétvégeken szombaton és vasárnap 14 órától 18 óráig lesznek megtartva.
Tehát az időpontok a következők:
szeptember 29. és 30., október 6. és 7., 13. és 14., 27. és 28.
Sajnos az október 20- 23-i hosszú hétvégén már besízésen "kell" résztvennem Kaprunban a Síoktatók Magyarországi Szövetségével. Egyébként az út úgy tudom nyílvános! Kiváncsi vagyok hogyan tudom majd kamatoztatni a gyepsível történő felkészülést a "havas" sízésnél (különösen a carving technikánál), be fogok majd számolni róla.

Hogy minél többen jöjjenek rendszeresen gyepsízni, a hátralévő időpontokra egy rendkívüli kedvezményt kínálunk azoknak akik a meghirdetett 8 időpontból legalább 4-en résztvesznek. A kedvezmény a lifthasználatra a gyepsí bérletre sőt az oktatásra is vonatkozik és 50 %-os!!!! A kedvezményes bérletet az első időpontban kell megváltani a teljes összeg kifizetésével és azt a most meghirdetett időpontokban bármikor fel lehet használni (2007 szeptember-október). Természetesen az oktatás időpontját továbbra is előzetesen egyeztetni kell.
Remélem minél többen fogtok élni a rendkívüli lehetőséggel!

Sporttársak nyakunkon a tél, ne hagyjátok ellustulni a síelős izmokat!

Üdv! Gutbrod Rezső Nagyvillám Síiskola vezetőjeKedves Síbarátok!

Készüljünk együtt gyepsízéssel a télre!

Továbbra is rendszeresen van lehetőség gyepsízésre (természetesen sífelvonóval) a visegrádi sípályán. A helyszínen lehet gyepsít is bérelni, de sícipőt és botot egyelőre hozni kell és a védőfelszerelés is ajánlott. Amint teljes felszerelést is tudunk ajánlani hírt adunk róla.
A további lehetőségek időpontját az igényekhez igazítottuk így azok a hétvégeken szombaton és vasárnap 14 órától 18 óráig lesznek megtartva.
Tehát az időpontok a következők:
szeptember 29. és 30., október 6. és 7., 13. és 14., 27. és 28.
Sajnos az október 20- 23-i hosszú hétvégén már besízésen "kell" résztvennem Kaprunban a Síoktatók Magyarországi Szövetségével. Egyébként az út úgy tudom nyílvános! Kiváncsi vagyok hogyan tudom majd kamatoztatni a gyepsível történő felkészülést a "havas" sízésnél (különösen a carving technikánál), be fogok majd számolni róla.

Hogy minél többen jöjjenek rendszeresen gyepsízni, a hátralévő időpontokra egy rendkívüli kedvezményt kínálunk azoknak akik a meghirdetett 8 időpontból legalább 4-en résztvesznek. A kedvezmény a lifthasználatra a gyepsí bérletre sőt az oktatásra is vonatkozik és 50 %-os!!!! A kedvezményes bérletet az első időpontban kell megváltani a teljes összeg kifizetésével és azt a most meghirdetett időpontokban bármikor fel lehet használni (2007 szeptember-október). Természetesen az oktatás időpontját továbbra is előzetesen egyeztetni kell.
Remélem minél többen fogtok élni a rendkívüli lehetőséggel!

Sporttársak nyakunkon a tél, ne hagyjátok ellustulni a síelős izmokat!

Üdv! Gutbrod Rezső Nagyvillám Síiskola vezetője
https://www.visegradsipalya.hu 06-20-9590213
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2007.09.18. 19:54
Sziasztok!

Javában tartanak az előre meghirdetett gyepsí edzések. Különlegesség a péntek délutáni edzés, mely este 8-ig tart és így az utolsó órában pályavilágítással lehet gyepsízni.

Ezen a hétvégén 3 alkalommal is lehet ismerkedni a gyepsízéssel és az előrejelzések szerint kiváló idő is lesz hozzá. Aki még bizonytalan a próbában jöjjön el csak nézőnek, kikapcsolódásra nagyszerű lehetőségeket talál a csodálatos fekvésű Visegrádi Kirándulóközpontban.

További információk: https://www.visegradsipalya.hu
Üdv! Gutbrod Rezső síoktató Tel.: 20/9590213
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2007.09.02. 20:20
Sziasztok!

Emberek ébresztő hamarosan itt a tél! Addig is készülj a télre gyepsízéssel a kivételes adottságú visegrádi sípályán.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk az immáron rendszeres gyepsí eddzéseinken Visegrádon ahol természetesen felvonó is működik. A rendszeres kaszálás eredményeképpen és a csapadékos időjárás beköszöntével a pálya is szuper állapotú. Lehet gyepsít a helyszínen bérelni és előzetes jelentkezéssel oktatást is vállalunk. Hozzd a sícipődet, botodat és ha nincs kérj védőfelszerelést a barátoktól (görkori, kerékpár, motocross). A védőfelszerelés persze nem feltétel csak ajánlott. Tervezzük komplett felszerelés bérbeadását is a közeljövőben.
Ha előzetesen tájékozódni akarsz, nézd meg képeinket a honlapon (http://www.visegradsipalya.hu), olvass a tapasztalatokról, illetve játszd le a fórumon található videókat. Ha kedvet kaptál gyere ki és nézz meg minket élőben és tedd próbára sítudásodat.

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2007.07.15. 11:17
Sziasztok!

Tegnap lezajlott az első nyílvános gyepsí tesztnap Visegrádon a Nagyvillám Sípályán. Jelentős számú érdeklődő részvételével 10 gyepsíző tette próbára sítudását, köztük egy hölgy és 3 gyerek is. Látogassatok el a honlapunkra (https://www.visegradsipalya.hu), ahová képeket és videókat is tettünk fel. A következő lehetőségek időpontjáról hamarosan értesítést adunk. Küldj egy emilt (visegradsipalya@dunainfo.net), amennyiben hírlevelet is szeretnél kapni.

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, Nagyvillám Síiskola
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2007.02.27. 12:09
Bár a pálya szép fehérnek látszik a webkamerán, de legnagyobb sajnálatunkra sportolásra (még/már) alkalmatlan!
angel79
50 élménybeszámolót írt
50
17 éve tag
2007.02.26. 13:15
Sziasztok,

Esetleg tudja valaki, h ma este nyitva lesznek a pályák?
FRobi
1 élménybeszámolót írt
1
18 éve tag
2007.01.27. 14:07
Ma délben újra megnyílt a pálya, a legaktuálisabb információkat megtaláljátok a honlapon, a legfrissebb képeket pedig itt:
http://www.visegradsipalya.hu/webcam/index.html

Robi
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2007.01.26. 12:31
Emberi számítás szerint szombat délben megnyitjuk a hóágyúzott kispályát, úgy mint szilveszter előtt.
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2007.01.03. 11:15
Sziasztok!

Sajnos az eső és a meleg szél miatt valóban romlott a pálya állapota, de azért a tiszta jégtől messze van. Nyugodtan mondhatom, hogy estére a déli állapotokhoz képest javult a helyzet és többen tartották síelhetőnek a pályát. Persze a felülete változatlanul kemény amit sokan nem szeretnek, de síelhető. Sajnos hóágyúzásra még nem alkalmas az idő, és a gépi karbantartáshoz viszonylag kicsi a hóvastagság, de mindent elkövetünk hogy javítsunk az állapotán. A pálya jelenleg is működik (1 köteles és egy tolókaros lifttel) és az elkövetkező meleg meglepő módon javítani fogja a pálya használhatóságát.
Fentiek ismeretében mindenkit várunk egy kis kikapcsolódásra Budapest központjától mindössze 42 km-re. A https://www.visegradsipalya.hu oldalon is van fórumunk, valamint friss információkat és képeket is láthattok ott. Hamarosan beüzemelésre kerül a pálya saját webkamerája, melyen mindenki saját szemével is meggyőződhet az állapotokról.

Mindenkinek kívánok a "Nagyvillám Csapat" nevében is Élményekben Gazdag Boldog Új Évet.

Üdv! G.Rezső
YETI53
119 élménybeszámolót írt
119
18 éve tag
2007.01.02. 18:06
Ma voltam itt délben. Sajnos nem sok jót tudok mondani. A pályát minden erőfeszítés ellenére az időjárás alakítja. Jelenleg csak az alap jég ami ezen a 150 méteres darabon van , sajna nem hó.
Gyakorlatilag mint gleccsersín a firn. Minden tiszteletem a pályáért kűzdőké de örülök, hogy nem vittem ki az unokáimat, itt és most nem szerettek volna bele a síelésbe.
Yeti
Snowbronyer
19 élménybeszámolót írt
19
18 éve tag
2007.01.02. 17:34
Pénteken szeretnénk menni csúszni egyet. Remélem rendben lesz még a pálya. Jó lenne ha még hóágyúzás is menne. Helyzetjelentésekre kíváncsi vagyok.
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2006.12.30. 20:04
December 30-án, szombaton megnyitottuk a visegrádi sípálya "kispályáját". Képek és részletek a https://www.visegradsipalya.hu oldalon!
DSC02195.jpg
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2006.12.28. 21:19
Ma jártam a visegrádi pályánál, tényleg ügyködnek, szép fehér minden.
4.jpg
5.jpg
6.jpg
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
2006.12.27. 22:35
Sziasztok!

Tegnap este óta Visegrádon is dübörögnek a hóágyúk. Murphy bácsi persze közbeszolt, így jelenleg csak 1 üzemel, de holnap este remélem már a másikat is újra tudjuk indítani. Ma egy pár autós bizony nagyon elcsodálkozott a szerpentinen haldva, a hóágyúzás láttán. Úgy látszik még mi is tudunk meglepetést okozni. A honlapon - https://www.visegradsipalya.hu - a képek menüpont 2006/2007 alatt láthattok néhány fotót is.
Hajrá Mátraszentistván, hajrá Eplény és hajrá minden magyar sípálya.

Üdv! G.Rezső
KK
33 élménybeszámolót írt
33
18 éve tag
2006.02.12. 22:29
Ma voltunk fent a gyerekeimmel. Minden elismerésem. Kerestünk Magyarországon Budapesthez közel olyan helyet, ahová kicsi gyerekekkel el lehet menni csúszkálni. Erre tökéletes. Nem voltak sokan, nagyon segítőkészek voltak a felvonónál, jó volt a pálya, nem kellett órákat utazni, mi kell még! KK
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
19 éve tag
2006.02.11. 21:50
Pénteken jöttem haza Ski Amade-ról, de ha már megigértem csúsztam egyet így, hogy megy a nagyfelvonó! A felső rész csak jó sítudással ajánlható (nem léckímélő), egyébként még mindig csak pozitív elismerés az üzemeltetőknek. Kérdés: a felsőrészt nem tudjátok eldolgozni?
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2006.02.10. 09:15
Pénteken 13:00-tól és egész hétvégén beindítjuk a tányéros nagyfelvonót. Ezzel a piros pálya is sielhető lesz [végre :-)].
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2006.01.21. 23:38
Tegnaptól a visegrádi sípálya honlapján is van fórum!
https://www.visegradsipalya.hu
bvonh
36 élménybeszámolót írt
36
19 éve tag
2006.01.21. 11:45
Előbb kint voltam egy kicsit szánkózni a kiasfiammal a pálya mellett, és azt szerettem volna kérdezni, hogy mikor szokott menni a korongos felvono, de közben András megadta a választ. Tegnap Dobogókőn voltunk fent, és ott csatoltam lécet is, hiszen gyermek fejjel síeltem ott utoljára, ugyanúgy, ahogy Nagyvillámon. Hát meg kell állapítanom, hogy a fejlesztések Nagyvillámon látszanak, Dobogókőn semmi. Nagyon szép volt a visegrádi pálya minősége. Tanulóknak, gyerekeknek melegen ajánlom. Szóljatok, ha síelhető a felső rész is, mert kedvet kaptam egy kis nosztalgiázásra! Gratulálok az üzemeltetőknek! Ps.: Megható volt nézni, ahogy a személyzet segített a tolókaros liftnél!
Gutbrod András
131 élménybeszámolót írt
131
21 éve tag
2006.01.16. 09:11
Bár a honlapunk már nem új, de látom, hogy itt a topicban még a régi szerepel:
https://www.visegradsipalya.hu/
A héten a képeket is fel fogom frissíteni.

Az elmúlt hétvégén (január 14-15) már teljes üzemmel működtünk:
3 tolókaros lift + 1 köteles kezdő lift
A tányéros felvonót csak természetes hó esetén tudjuk indítani.

Aki kint volt, tanusíthatja, hogy jó mínőségű/kezelt a pálya.
esti.jpg
ejjeli-hoagyuzas.jpg
ejjeli-hoagyuzas2.jpg
elsőelőzőkövetkezőutolsó
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.