Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
apricot
415 élménybeszámolót írt
415
17 éve tag
2015.02.04. 08:41
Ez a toldalék nagyon jó! Csak szerintem én ha ilyet látnék előttem, rögtön nyúlnék a magassági kormányhoz és felhúznám a gépet :-)))
Előzmény: (Rossi 179517)
Rossi
252 élménybeszámolót írt
252
19 éve tag
2015.02.04. 07:37
Hú, ez a tegnapi! Szinte hihetetlen, hogy közelítve Eplényhez még sehol semmi hó, vagy csak nagyon vékony, aztán beérve a faluba ott a tél, hatalmas hókupacok, hamisitatlan téli táj. Este szakadt a hó, jót is tett a pályáknak. Amit nem értek, hogy a 2-es pálya hogyhogy nincs kivilágítva? Úgy nézett ki, hogy rendben van a pálya, esetleg vmi műszaki probléma? Jó lett volna azon is menni.
A felső parkolóban megfogtak, ott most lehet, hogy nem ártott volna tájékoztatás az autósoknak, mert sokan nem tudták, hogy akkor merre, hogyan (akik először voltak kint), gyalog akartak nekiindulni, lebeszéltem róla őket :)
Éjszaka javasolnék a zseblámpára ilyen ráhúzható toldalékot, mert így csak az autós szemébe világítanak, nem igazán látszik, merre kellene menni. Hajrá, essen még!!!!
lampa.jpg
epleny.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.