Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Normafa topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Farkas Zsuzsanna
37 élménybeszámolót írt
37
20 éve tag
2013.07.23. 17:00
Teljesen egyetértünk, nem is ez volt a célja annak, hoyg feltegyem. Ha minden "zöld" megfontolásból mehetne csak, akkor Ausztria sem tartana sokkal előrébb a sípályák tekintetében.
De nálunka zöld értékek nagyon átpolitizáltak - és mindegy is miért - ez is majd egy aspektus, ellenérv lesz.
A szakemberek, szimpatizánsok, sísportot kedvelők támogatók feladata most tényleg az, hogy igyekezzen a lehető legtöbbet hozzátenni az ügyhöz, mert anélkül kiszámíthatatlan, mivé válik.
Előzmény: (huligan 159954)
ozsi
2143 élménybeszámolót írt
2143
14 éve tag
2013.07.23. 16:58
A mostani használat semmivel sem jelent kisebb természeti károkozást, mintha megépülne bármilyen létesítmény.
Meg kell nézni Mátraszentistvánt: a sípálya létesítése a korábban egyébként legelőnek használt, később elvadult bozótosból egy gyönyörű, kulturált környezetet teremtett, amely időnként pont azért gondozatlan, mert természetvédelmi okokból nem lehet minden részét bármikor lekaszálni, csak adott időpontban engedély birtokában.
Jó eséllyel itt is ez lesz: egy jól működő szabadidős központ elképzelhető, hogy nagyobb rendet tud tartani, mint a mostani állapot.
Előzmény: (huligan 159954)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2013.07.23. 15:21
Végig olvastam ezt a zöldes cikket, több oldalról sántít:
nekem túl sok benne a politika és nagyon kevés a környezet védelme.

Beszél itt szakhatóságokról, engedélyekről, területi átsorolásokról és az EU-ról... Ez mitől zöld cikk??? A kretén Natura 2000 besorolásra meg ne hivatkozzon, mert tudom hogyan sorolták be a területeket: darabra meglegyen és mutogattak területeket egy térképen...

Számomra a környezetvédelem és a szabadtéri sportok infrastruktúrája nem összeférhetetlen, sőt...
Farkas Zsuzsanna
37 élménybeszámolót írt
37
20 éve tag
2013.07.22. 14:05
http://greenfo.hu/hirek/2013/07/20/jon-a-lex-normafa

Csak hogy lássuk, nem lesz ez egy könnyű menet.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.