Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

gombiagi által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
gombiagi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2019.09.20. 16:03
Sajnos 10-12-en tervezünk idén síelni! :(
Azért köszönöm!
Előzmény: (Vityó 206053)
gombiagi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2019.09.20. 16:01
Köszönöm a sok választ!:)
Január végi időpontot preferálunk,tehát úgy látom ez szerencsés, viszont egyelőre nehézséget jelent, hogy nem teljes hétre, hanem "csak" 5 napra szeretnénk foglalni.
A szállás az elmúlt 2 évben apartman volt, így a hangulatos faház külön szobákkal az ideális számunkra.
Nézegetem, nem adom fel, ha esetleg láttok valami jó ajánlatot 10 főre, akkor gondoljatok rám! :)
Köszönöm még egyszer!
gombiagi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2019.09.16. 14:01
Köszi, ez nekünk is eszünkbe jutott, de ott teltháznak tűnik minden normális szállás. Viszont a fentiek alapján megpróbálkozom privát megkereséssel.
Előzmény: (- Marky - 206033)
gombiagi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2019.09.16. 13:58
Tulajdonképpen nincs fix időpontunk, a lényeg, hogy január-februárban valamikor.
Akkor lehet nagyobb esélyem van, a kiszemelt szállást privát úton megkeresni?
Köszi az infókat!
Előzmény: (admin3 206035)
gombiagi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2019.09.16. 10:56
Sziasztok!

Szállást/sípályát keresek nagyjából vegyes tudású baráti társaságunk részére!
Tavaly Alpendorf Dachstein-Westen voltunk, ahol 2 nagyon szuper faházas szállásunk volt, viszont a sípálya inkább haladóknak volt alkalmas, a kezdők nem annyira tudták kiélvezni.
Mivel bookingon szoktam keresni szállást, nagyon nehen jutok egyről a kettőre, mert jelenleg úgy látom, a 90% foglalt mindennek. (Ez egyébként szerintetek reális, hogy már most tele van minden? )
Tehát mindenféle ötletnek-tippnek nagyon örülök, akár sípálya, akár szállást szempontjából!
Köszi!
gombiagi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2019.02.12. 09:35
Köszönöm a válaszaitok!

Tudtok Budapesten ajánlani olyan üzletet, ahol ilyen szakemberekkel találkozom?


Alapvetően a márkát amiatt írtam, mert idáig a Head bakancsok kényelmesek voltak, és teljesen megvoltam velük elégedve, és a hírük alapján hosszú életűnek hallottam. Nem szeretnék olyan cipőt választani, ami 2 év után bemondja az unalmast, ilyen szempontból gondolom van értelme a márkát is nézni. A Dalbello-t viszont még nem láttam/hallottam, viszont az üzletben azt ajánlották elsőként. Ha úgy tetszik a kérdés, akkor pont amiatt szeretnék előre tájékozódni, hogy ha nagyon kényelmes mindegyikből akár 1-1, akkor mégis melyik éri meg jobban az árát.
Előzmény: (Lackó 204622)
gombiagi
7 élménybeszámolót írt
7
6 éve tag
2019.02.06. 14:14
Sziasztok!

Pár év síelés után eljutottam a nagy mérföldkőhöz, és szeretnék vásárolni egy saját, új síbakancsot.

A legutóbbi HEAD álom kényelmes volt, és valahogy a korábbi lécek miatt szimpatikus is maga a márka is, de emellé Dalbello ajánlást is kaptam.

Ti mit ajánlotok? Mi a véleményetek erről a két márkáról?
Bevallom nem szeretnék 100 ezreket rákölteni, a maximum amiben gondolkodom az 50 ezer Ft... (Most vannak leárazások is, talán ki tudnék fogni valami jót. :) )

Köszi előre is a tanácsokat! :)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.