Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Csákány által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (12)Időben csökkenő Időben csökkenő
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2023.01.18. 19:25
Én rákérdeztem e-mailben, de sajnos azt írták nem tudják megnyitni a sípályát. Az okát nem részletezték . Túrázni lehet, forraltborral várnak.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2021.12.23. 09:33
Sziasztok! Mi tegnap délelőtt voltunk MSZI.-n.
A pálya egész jó volt, de hatalmas a tömeg. közel fél óra mire felkerülsz a libegőre. Maszkot csak elvétve hordanak, ha betartod a 1,5 m távolságot, akkor eléd tolakodnak és sose kerülsz fel a felvonóra.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.12. 14:20
Én nem rég kaptam az iskola hivatalos körlevelét. Most már Ök is minden szülőt arra kérnek, hogy külföldi utazás után 2 hétig maradjon otthon. Nem csak arra a 4 országra vonatkozóan, hanem mindenegyikre általánosan vonatkozóan írták. Így most már nem csak a többi Szülő igen erőteljes "kérése" miatt marad fiúnk ki a suliból.
A nemzetközi helyzet fokozódik!
:O( és sajnos még az is lehet, tényleg Nekik van igazuk.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.10. 08:26
Amúgy a szülők normálisabb fele és az iskola ránk bízta a döntést. Csak miután belegondoltam mi lett volna ha kisfiam hétfőn ezek után esetleg tényleg tüsszent egyett... szerintetek az a Szülő aki a nyilt becsületsértéstől sem riadt vissza, mit tett vola a gyerekünkkel? Nos ennek nem akarom kitenni a fiam... Sajnos győzött a félelem.
Pedig tényleg úgy gondolom, ha el is kapjuk a fertőzést azt nem a sípályán valószínű. De én nem vagyok orvos, az a szülő pedig aki az nem Nekem ad igazat..
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.10. 08:02
Van a szülők között Tisztifőorvos aszisztens. Ő is ellenünk van.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.10. 07:46
Mi egyetlen egy napra mentünk el egy Budapestnél semmivel sem veszélyesebb helyre, mire volt olyan Szülő aki az osztály közösségi oldalán nyiltan, írásban "mások gyermekei életét veszélyeztető felelőtlen alak"-nak nevezett.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.10. 07:27
Mi azért mentünk csak 1 napra, mert most nem akartunk kiesni a munkából hosszabb időre. Sajnos a Szülőtestület keresztbe tett mégis. Vigyázzon mindenki, mert ma könnyen lehet 1 napos kikapcsolódásból, 2 hét karantén! Jogosan, vagy nem, de a veszélye megvan.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.10. 07:14
Mi nem tudjuk suliba vinni a héten miattuk a gyereket, úgyhogy lehet meg kellene kérdezned előtte a Szülői testületet.vagy nagyon titkoljátok el hová mentek. Remèlem Ti nem lesztek a mai boszorkányüldözés áldozatai! Sok sikert! Kitartást Sporttársak!
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.10. 06:22
A legnagyobb vicc az egészben, hogy Én pont az RM által is említett kínai negyedben, az Asszony pedig a túristáktól nyüzsgő belvárosban dolgozunk. De nem ettől félnek, hanem mert egy napra felmentünk a hegyre.
Felelőtlen, mások gyermek életét veszélybe sodró utazgatónak lettünk bélyegezve.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.09. 20:30
Igen, jól mondod. Nem látok senkit a városba takarítani, fertőtleníteni. De a külföldi emberektől félűnk mint a tűztől. Talán a német nyelvterület a fertőző? De kezet, azt nem mosunk!
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.09. 19:37
Én elhiszem, hogy féltik az egészségüket. Én is féltem. De eddig nem hallottam olyan hìrt, hogy a koronavìrus hógolyóval, határátkeléssel terjedne. Azt sem hiszem, hogy az Osztrákok veszélyesebb vírushordozók lennének, mint mi. Síelni az ember felöltözve megy, védve van keze, lába, szeme, feje. Szerintem nem ez a legrizikósabb sport a vírus szempontjából. Persze nem a fertőzés gócpontjairól beszélek. Oda én sem mennék most.
Csákány
12 élménybeszámolót írt
12
5 éve tag
2020.03.09. 18:56
Kedves Sporttársak!
Szombaton 1 napos, busszal jövünk-megyünk sìelésen vettünk részt Ausztriában Semmeringen. Az eléggé rossz hóviszonyok ellenére is jól éreztük maginkat ( Anya, Apa és 11 éves Fiúnk). Jó volt az idő,nem volt tömeg. Kb. a fele magyar volt a pályán a síelőknek, de a személyzetnek is.
Szerintünk a friss hegyi levegőn, tàvol a várostól nagyobb biztonságban voltunk mint Budapesten.
De ami itthon fogafott: szülők támadtak le, hogy vonuljunk karanténba! Írom Nekik, küldök képeket is,hogy dehát a hegyen alig volt Ember. Itthon veszélyebb mint ott szerintem. Nem láttam olaszokkat, sem kínaiakat. Semki nem tüsszentett rám, ellentétnen az itthoni tömegközlekedéssel.
Addig, addig támadtak, mìg ma nem mertük beengedni az iskolába a gyerekünket. Nem, nem a vírus miatt, hanem az itthoni boszorkányüldözés volt az ok.
Sajnos eléggé elkeserítő a helyzet.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.