Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
h i r d e t é s

boarder girl által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2008.11.23. 09:42
Szia Kris!

Most hívtam a hotline vonalat, azt mondták hét elején kiderül, mikor nyitnak, lehetséges, hogy már pénteken. Ezen a számon tudsz érdeklődni: +43 3849 6060 0
Mi hétvégén már tuti megyünk.
boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2008.03.02. 16:21
Noémi!

Elfelejtettem írni, hogy olvasgasd a praebichl.hu oldal üzenőfalát, ott több infót kaphatsz az ott jártak véleményéről.
boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2008.03.02. 16:19
Szia Noémi!

Szerintem ne aggódj a Bahnhofos ellátás miatt, nem tudom, a Kazinak milyen tapasztalatai lehettek, én már többször jártam ott az osztályommal is, családomml is, még sose volt ond az ellátással. Alapvetőe ifjúsági szálló, emeletes ágyak annak, félpanziós az ellátás, 80 férőhelyes, ebből mindig akad, akinek nem ízlik valami.
Jó neked, hogy most mész, mi majd március végén, már alig várom!
boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2008.02.18. 10:17
Szia Terminátor!

Mi a hétvégén kint voltunk, a kasszánál érdeklődésünkre azt mondták, március végéig biztos mennek a liftek. Ha nagyon sok hó lesz, esetleg egy héttel tovább is. A hideg, amiről írtál, abba mi is beleszaladtunk, de a hó tényleg szupi volt.
boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2008.01.17. 13:12
Sziasztok síelni vágyók!!

Most olvastam praebichl.hu honlapon, hogy erre a hétvégére felszabadult 2 db 4 ágyas szobájuk. Nagyon jók az áraik, közel a pálya!!!!

boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2008.01.16. 00:04
Ja, és Ladies days napok vannak a héten és olcsóbbak a női napijegyek. :)
boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2008.01.15. 23:51
Szia Sanyika!

A következő címen fel tudod venni az ottani oktatókkal a kapcsolatot: szarcsa55@freemail.hu
Nekem sikerült, még ha kicsit döcögősen is, de megérte.
boarder girl
8 élménybeszámolót írt
8
16 éve tag
Topik: Präbichl
2007.10.25. 20:55
Sziasztok!

Nekem első telefonálásra sikerült a nyáron raftingot szervezni a Hotel Bahnhofba, s nagyon jól éreztem magam. Azóta voltam hegyet mászni, és télen megyünk síelni is. A szolgáltatás nem éppen szállodás,de pont a lazaságuk miatt volt szimpatikus. Gondolom ezért is van, hogy sok iskolás csoport érkezik oda, de ezt tudomásul véve azért sikerült időpontot megbeszélni a télre és szobát találnunk szerencsére. Már nagyon várom, ahogy nézegettem a webkamerát, már hó is van kint!!!!!!
Jó síelést mindenkinek, lehet, hogy találkozunk kint a pályán, vagy a hotelban.... :)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.