Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Holecz Anna által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.03.16. 14:16
Most hétvégén voltunk Vysne Ruzbachyn, Poprádtól kb. 40 km a Lengyel határ felé. Nagyon jó kis sícentrum,tudom ajánlani főleg középhaladó és gyermekes síelőknek, több napra. Nagyon jó szállást szereztek nekünk ( egy szlovák iroda, ahol beszélnek magyarul, ha kell telefonszámot és e-mailt tudok küldeni ), svéd asztalos reggeli és vacsora, fürdő belépővel. Elég sokat kellett utazni ( kb. 5 óra ), de megérte. 14-én és 15-én rengeteget síeltünk, szinte sorbanállás nélkül, 13-án kevesebbet, mert hóvihar volt.
Vasárnap még egy utolsót mennénk síelni, milyen Donovaly vagy Talé ?
Anna
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.02.14. 14:59
Kedves Lackó !
Ha idén nem is tudunk, jövőre szívesen csatlakoznánk a sítáborba. Kapcsolatot a boszorkanyok@netelek.hu e-mail címen tudunk tartani, a március 15-i hétvégén van táborod ?
Köszönettel Anna
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.02.10. 10:19
Kedves Gergely !
Azt hiszem kicsit félreértettél, én a bukó fontosságát akartam kiemelni, az véletlen, hogy pont egy deszkás srácc volt a hunyó. Engem régebben pont egy olyan síelő akart elütni a piros pályán, aki utána a felszerelését sem tudta összeszedni, nem azért mert megsérült, hanem mert nem tudta, végül 10 perc után motoros szánnal lehozták és nyomatékosan elküldték a tanuló pályára. Szerintem nem az a baj, hogy mi van a lábunkon, hanem mi van a fejünkben. Nem akarom a feszültséget növelni a bordosok és a síelők között, mivel nem tudhatom, hogy pár év múlva én, vagy a kislányom (ő bitos) nem próbáljuk-e ki a deszkázást. Ha érzéseidet megbántottam volna, elnézést kérek, akaratomon kivül volt. Anna
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.02.08. 08:41
Kislányom két éve kezdett el síelni, iskolai sítáborban oktatóval. Elég sokat járunk ki, idén azért nem küldtem el a táborba, mert nem volt számára megfelelő csoport. ( kezdő, 1-2 sítábor évi 5 nap középhaladó, illetve önállóan menő haladó csoport van ) A problémám az, hogy nagyon hátul síel, szinte hanyatt dől. Hogy lehetne segíteni rajta, mert hiába mondom, hogy döljön előre, állítja, hogy elől van ( korcsolyával is ez a helyzet, csak ott nagyokat esik, de mielőtt nem síelt, jól korizott). Saját felszerelése van, carving léc. Ha van valami ötletetek várom !
Köszi Anna
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.02.08. 08:32
A témára visszatérve, férjem múlt héten kedden Donovalyban volt síelni. Egy deszkás srác elkaszálta, repült a közel 100 kg-val, beütötte a fejét, kicsit fel is repedt a bőre, lécei, sapkája, síszeművege szanaszét. Hazajött és belátta, hogy még is jó a bukó. Vettünk neki is, most már az egész család bukóban síel. Hozzáteszem a deszkás srác nem igazán volt a tudás magaslatán, de akkor mit keres Nova Holán, mi történt volna, ha egy gyereket lök el. A síszaküzletben is mondták, hogy idén nagyon sok a baleset a deszkások miatt. Anna
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
Topik: Turecka
2005.02.08. 08:23
Köszönöm. A leirtak alapján még gyakorlok egy-két évet, mielőtt kipróbálom. Anna
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
Topik: Turecka
2005.02.04. 11:55
Tud valaki valamilyen infót a Tureckai pályákról, nyáron ott kirándultunk és úgy nézett ki,hogy nem is müködik, de a hójelentésben láttam,hogy igen.
Köszi Anna
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.02.01. 15:11
Én is 30.. felett vettem magamnak bukósisakot és a kislányom rettentően boldog, hogy anyu is bukóban siel ( lassúsági rekordban ). Előszőr azt hittem kinevetnek, de senki nem nézett rám furcsán, számonra biztonság érzetet ad, hogy legalább a fejem védve van, most aput akarjuk rábeszélni egyre.
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
2005.01.17. 14:03
Tálén, vagy környékbeli településeken szeretnék szállást keresni febr.vége márc.elejére 4-5 napra 3 személyre.
Közsönettel
Holecz Anna
10 élménybeszámolót írt
10
19 éve tag
Topik: Síbaleset
2005.01.13. 15:10
Érdekelne, hogy a súlyos fejsérüléssel járó baleseteknél van-e a gyermekeken bukósisak ?
Lehet-e bukósisakkal ilyen komoly sérülést szerezni ? Én pont azért vettem a kislányomnak, hogy a fejét megvédjem.
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.