Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

igorboris által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
igorboris
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.02.10. 22:05
üdv Csenguska!

Mi is oda megyünk és mi is hétköznapokra mert hétvége picit zsufi. Mi már 4 éve járunk oda de ebből 1bolfenk 1 habakukk és most lesz a második Bellevu szóval csak egyet tudok érteni a pozitív véleményeddel! :) Nekünk is nagyon tetszik a hely! De a Havazásnak örülök a legjobban mert 1 hónapja már a webkamerákat nézem hogy mekkora a hó! :) jókedvet hoztál a napunkba! Havazik
Csak egy a hiba hogy itthon Pécsen is esik a hó és itt nem tetszik! :)

üdv
Jó szórakozást !
Előzmény: (csenguska 83969)
igorboris
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.02.09. 16:11
Mi 15 én megyünk Bellevu-be ha valaki megjön addig írja már meg hogy milyenek a pályák. :) bár látom esett némi hó! :) Előre is köszi!
igorboris
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.01.17. 20:30
Igen sajna mind a Habakukkba mind a Bellevuebe nudis a szauna bár kapsz fürdőlepedőt szóval megoldható a dolog. én nincs lámpafény csak félhomály szóval... :) mi február közepén megyünk remélem kitart a hó! :)
Előzmény: (csenguska 80468)
igorboris
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.01.15. 14:05
sziasztok.
Bellevoue na szerintem a szállodában nem fog csalódni senki mi februárban megyünk újra vissza.

Ui: kérdésem lenne hogy hogy áll a hó a hegyen van rendesen vagy inkább műhó? Webcamot néztem de az lent csalóka.

Előre is köszi az infót!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.