Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Schlosser által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (81)Időben csökkenő Időben csökkenő
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2017.01.16. 09:42
Kedves Máté,

a 19-es úton szoktunk menni, fent. Az egyhetes útdíj ~1.000 Ft, a határ utáni első kúton lehet megvenni.

üdvözlettel,
Lakatos Dániel
travelbukovel.hu
Előzmény: (mateka91 192678)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2017.01.13. 09:54
Szia Máté,

jobban jártok a Románián keresztül vezető úttal. A határátlépés a magyar-ukrán részen is el tud húzódni... Nem feltétlen lesz több idő a magyar-román + román-ukrán átlépés. Viszont ha a Csengersima - Máramarossziget - Aknaszlatina útvonalon mentek, akkor az ukrán útszakaszból kikerültök 120 km-t (pont a rosszabbik felét). A román út pedig tökéletes és nagyon szép szerpentineken visz végig.

üdvözlettel,
Lakatos Dániel
travelbukovel.hu
Előzmény: (mateka91 192543)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
2016.02.22. 16:19
Sziasztok!

Szakdolgozatot írok, a síturizmus és a síelési szokások a téma.

Készült hozzá egy ~2 perces kérdőív, aki rá tud szánni ennyi időt, az lenne olyan kedves, és kitöltené? :-)

Cserébe azt tudom felajánlani, hogy az elkészült szakdolgozatot és a benne szereplő kutatást (amihez a kérdőív kellene) megosztom mindenkivel, akit érdekel (és a kérdőív végén megadja az e-mail címét).

A kérdőív linkje:
http://goo.gl/forms/HK7S0VpS8h

Köszönöm előre is a segítségeteket!
Schlosser
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2015.03.22. 21:52
Sziasztok,

húsvétkor még csúszunk egyet Bukovelben, van még hely a 9 fős kisbuszban, részletek itt:

http://travelbukovel.hu/szervezett-utak-siutak-rafting-turak-csapatepito-treningek/husveti-sieles-2/
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Krvavec
2015.01.05. 10:29
Szia,

szépen alakul a pálya, már leesett az első komolyabb hó a szlovéneknél is, boardozásra is alkalmas.

Szerintem nincs értelme Ljubljanában megszállnod, mert nem lesz olcsóbb és elég sokat kell autózni minden nap. Nagyon jó szállások vannak a közelben, akár ajánlani is tudok néhányat. Dobj egy üzenetet, ha érdekel.

üdv,
Dani
Előzmény: (dzseki 177080)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Krvavec
2014.01.26. 21:10
Küldj egy e-mailt, megalkuszunk! :-)
Előzmény: (wagzsolt 167989)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Krvavec
2014.01.22. 21:58
Sziasztok!

Megyek Krvavec-be kisbusszal február 1-én reggel, és február 3-án este jövök vissza. Útitársakat keresek, ha valaki csatlakozna, akkor írjatok!

12.000 Ft az útiköltség hozzájárulás oda-vissza.

Tudok segíteni olcsó szállás / síbérlet intézésében is. :)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2014.01.22. 12:35
Sziasztok!

Visszamondás miatt megüresedett néhány lefoglalt szoba. Csapjatok le az utolsó szabad helyekre, ha februárban, kisbusszal szeretnétek Bukovelbe jönni egy 3 napos síelésre:

http://travelbukovel.hu/szervezett-utak-siutak-rafting-turak-csapatepito-treningek/februari-sieles/
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2014.01.22. 12:28
Szia,

10 hrivnya körül van a gázolaj, 11 hrivnya körül a benzin.
Forintban kb. 265 a gázolaj, 290 a benzin.
Előzmény: (Ned 167540)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2014.01.01. 19:26
Sziasztok,

néhány kiegészítés az előző hozzászóláshoz:

-a Beregszász utáni rossz szakasz elkerülhető a tiszújlaki (tiszabecsi) határátkeléssel, vagy ha Románián keresztül megy az ember

-a Husztnál lévő piac szintén elkerülhető, a főutat követve van egy elkerülő szakasz, így nem kell bemenni Huszt belvárosába

-Bukovel valóban nincs rajta a térképen (sem GPS-ben), mert ez nem egy helység név, hanem egy hegycsúcs elnevezése, ha szeretnétek beütni valamit, akkor a Bukovel melletti falut, Polyanytsya-t üssétek be a GPS-be és oda fog vinni a sípályához
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2013.12.28. 07:38
Sziasztok!

A karácsonyt egy 14 fős kis csapattal Bukovelben töltöttük, írnék pár sort a tapasztalatokról, hátha segít azoknak, akik szintén gondolkoznak rajta, hogy ellátogassanak ide:

-az utakon sokat javítottak tavaszhoz képest, Beregszásztól Nagyszőlősig (~30 km) vannak rosszabb szakaszok, de utána egészen Bukovelig (~200 km) a legtöbb kátyú be van tömve, reméljük a telet is ki fogja bírni... Ettől függetlenül persze javasolt világosban megtenni az utat, mert a kifogástalan útminőségtől még messze vannak az ukránok :)

-a csapat egy része alternatív útvonalon érkezett Románia felől (határátlépés Máramarosszigetnél), jók voltak a tapasztalatok, ezzel a 230 km-es ukrán szakaszt 80 km-re lehet rövidíteni

-ahhoz képest, hogy hetek óta nem esett hó, a pályák 90%-a és mind a 15 ülős felvonó működött, a pályák kiváló minőségűek voltak (egész éjjel dolgoztak a hóágyúk és a ratrakok). Délutánra persze kezdtek szétesni, mert akkor már 4-5 fok volt, cserébe 3 napon keresztül szikrázó napsütésben síeltünk :)

-a biztonsági fejlesztések nagyon szembetűnőek, nagyon jól megcsinálták az ukránok, hogy pontosan látszik, hol fut össze két pálya, hol kell más irányból érkezőre számítani, és a sávokat úgy jelölték ki kis elválasztókkal, hogy ne is lehessen becsalinkázni egymás elé

-sorban állni csak az egyik központi liftnél (5-ös) és a tanuló pályánál (7-es) kellett, de ott se volt több néhány percnél a várakozás, a többi felvonóhoz viszont csak oda kellett csúszni és beülni

-ukrán síelési morál: még van mit tanulniuk, de közel se olyan rossz a helyzet, mint ahogy olvasni lehet néhány helyen, ne képzeljétek, hogy Bukovel kizárólag részeg, síelni nem tudó kámikázékkal van tele: tény, hogy nem mindenki a tudásának megfelelő szinten próbál síelni, de a helyzet azért egyáltalán nem tragikus :)

Mi nagyon szép 4 napot töltöttünk kint, mindenkit csak bátorítani tudok, hogy fedezze fel Bukovelt, főképp Kelet-Magyarországról tuti tipp, hiszen ehhez hasonló szintű pályarendszert kelet felé indulva biztos, hogy nem találtok!

üdv,
Dani
IMG-2380-.jpg
IMG-2379-.jpg
IMG-2372-.jpg
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2013.10.21. 13:00
Sziasztok!

Ismét elérhető Bukovelben a népszerű őszi bérlet-akció, amit most ráadásul meghosszabbítottak október 31-ig.

Ezeket a bérleteket előszezonban (december 28-ig) és utószezonban (március 10-től) lehet felhasználni.

3 napos bérlet ~41 EUR
5 napos bérlet ~68 EUR

Bővebb infó:
http://travelbukovel.hu/hirek/all-at-once-201314-ismet-elerhetoek-a-nepszeru-elo-es-utoszezoni-akcios-siberletek/
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.12.01. 12:03
sziasztok!

nem tudom aktuális-e még, de...

@Bikerman:
nekem nem volt ilyen hibaüzenet és a gmail.com se magyar szolgáltató... de próbáld meg egy másik e-mail címmel.

@huricano:
szolgáltatója válogatja, én magyar webshopokban már csomószor fizettem Visa Electronnal, ami nem dombornyomott. A shop.bukovel oldalon viszont csak a rendes Visa és a MasterCard logo van kint. Nekem a VisaElectront nem fogadta el, de a MasterCard-ot végül igen. Egy próbát mindenesetre megér a VisaElectron is, hátha nálam más volt a baj.

A számlás utalás nem biztonságos, és szerintem nem is tudod velük lekommunikálni (én is írtam nekik több levelet a support címre, de nem jött válasz).

Sok sikert!
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.30. 07:37
A vásárlási limit módosítása után sikerült a vásárlás!
Köszönöm mindenkinek a segítséget.

Ma van az akciós bérletvásárlási lehetőség utolsó napja, aki még szeretne menni ebben a szezonban Bukovelre, az éljen vele!
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.29. 11:47
Köszönöm a tippet, ennek utána járok.
Előzmény: (bongi 125356)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.29. 09:40
12 bérletet szerettem volna venni. Megpróbáltam 6 bérlettel is, de ugyan az az eredmény. :(

Írtam e-mailt, köszi.
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.28. 20:00
Szia!

Köszi a választ. Nekem Chrome alatt nem ment a dolog, hiába nyomtam meg a "tovább a vásárláshoz" gombot, nem történt semmi. Hibaüzenetet sem kaptam.

Az irányítószámra rájöttem, mert ha csak számokat írok be, akkor jön a hibaüzenet.

Firefox böngészővel már végig tudtam vinni a folyamatot, eljutottam a kártyás fizetési oldalra, megkaptam a megerősítő kódot sms-ben, de ismét nem sikerült (ezúttam MasterCarddal).

Ezt írja (Google Translate):

Hiba rend fizetés
Kedves Vásárló!
A művelet elutasította a fizetési rendszer, áruk nem fizetik.
Postabank: 2
Indok: összeg több mint a maximális
támogatás

Ez alapján fedezeti problémának kellene lennie, de jóval több pénz van a kártyán, mint a rendelés összege. Nem értem... :(
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.27. 14:37
válaszolok magamnak:

-nem kompatibilis a webshop a Google Chrome-mal
-a kártyás fizetésnél az derült ki, hogy VISA Electronnal sem, holnap tesztelem MasterCarddal
Előzmény: (Schlosser 125119)
Schlosser
82 élménybeszámolót írt
82
14 éve tag
Topik: Bukovel
2011.11.27. 00:08
Sziasztok!

Azokhoz lenne kérdésem, akik rendeltek már bérletet on-line a shop.bukovel.info-ról.

A regisztrációt megcsináltam, a bérleteket betettem a kosárba. Rámentem a felülvizsgálatra, ellenőriztem a telefonszámot és a címet, de hiába kattintok a "Készíts egy vásárlás" gombra, nem történik semmi, nem irányít tovább az on-line fizetési felületre.

Találkozott már valaki hasonló problémával? Mi lehet a megoldás? Nem szeretnénk lemaradni az akciós bérletekről, úgyhogy ha valaki tudna segíteni, annak nagyon hálás lennék.

Üdv,
Schlosser
elsőelőzőkövetkezőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.