Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

termeszetjaro által küldött hozzászólások listája

ÜZENETEK (8)Időben csökkenő Időben csökkenő
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2019.02.05. 09:35
Február első szombatján kemény plusszok, nagy szél, kásás hó, nagy tülekedés. Sajnos ráengedik a felvonóra a rengeteg kirándulót is:-(
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2019.01.28. 08:47
Természetesen, tartjuk a kapcsolatot:-)
Előzmény: (ofkorsz 204086)
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2019.01.26. 19:18
Február 2-án síbusz indul(egynapos) ideális közlekedési feltételek esetén a kapniki(Románia)sípályára Debrecenből(és környéke).
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2019.01.02. 08:22
Hello Mindenki, nincs semmi mozgolódás?!
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2018.12.12. 11:52
Én is meg tudom erősíteni: a pálya nem indul. November közepén túráztunk a Kis-kövesre. Beszéltünk több emberrel, tőlük van az info. Pénzek mennek, pálya nem megy, de halad. Több helyen, több géppel csinálták, még odébb az átadás. A pálya sincs még teljesen készen és sajnos szerintem csak haladóknak kedvez a vezetése, kéktől a fekete gyanúig vannak benne részek...
Előzmény: (Tibrider 201969)
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2018.12.12. 11:40
Kellemes, szabatos írás. Ismerem a környéket, nagyon sok szépséget tartogat egész évben...
Előzmény: (golo 200371)
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2018.03.20. 15:21
Csatlakoznék debreceni szervezkedő síelőkhöz...
termeszetjaro
8 élménybeszámolót írt
8
7 éve tag
2017.01.08. 15:37
Szilveszter előtt egy nappal, 30-án voltunk(2 fő) síelni. Elviselhető volt a tömeg, azaz nem volt tömeg, de a felső parkoló valóban - ahogy az információban figyelmeztetnek - megtelt 9-re. Utolsókként tudtunk parkolni az út szélén. Némi késéssel indultak a felvonók 9 óra után. Jól kezelt, megfelelő mennyiségű műhóban tudtunk síelni, ideális téli időjárásban. A pálya felső fekete része nem "működött", az ügyesebbeknek be kellett érni a rövid piros-kék részekkel. A nap vége felé a kisebb buckák és jeges részek annak rendje-módja szerint kialakultak, a felvonók(keleti oldal) is elfáradtak kissé, amit a karbantartók balesete tett felejthetetlenné. A nyugati oldal felvonója akkorát ránt az indulásnál, hogy az snowboarddal borzasztó kényelmetlen. Volt továbbá egy éltelen(nem életlen) bérelt síléc:-( is. 16:00-kor állt le a rendszer, erős szürkületig síeltünk. 16:27-kor már nem tudtam leadni a chipkártyámat pénztárzárás miatt, így 1000 Ft-tal többe került a felvonózás viszont az elhagyott kulcsomat saját költségükön postázták el nekem :-)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.