Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Svédország

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2016.09.11. 15:54
Kläppen síterepe egy kabinos felvonóval bővül bár, hogy minek arra a dombra azt nem tudom. Mindenesetre mi rajta vagyunk, hogy decemberre kész legyen.:-)
zeeshan00
1 élménybeszámolót írt
1
8 éve tag
2015.05.19. 14:31
Riksgransen egyébként az Északi-sarkkörtől kb 200 km-re van északra, május közepétől júli közepéig nem megy le a nap. A síszezon idén június 24-ig tart. Most kb 50-70 centi hó van a 900 méteres hegy tetején. Június elején volt pár napig 10-14 fok is a környéken, de szinte egész nyáron havazhat is.

______________________
aliii
Judit Kovacs
5 élménybeszámolót írt
5
18 éve tag
2008.10.03. 12:40
Mi Svédországban lakunk és Areben többször is síeltünk. Január végén nincs tömeg és jó hóviszonyok szoktak lenni. Viszont számits arra hogy hideg lesz. A pályák jók, van mindenféle. Az éjsakai élet bent a faluban igen élénk, de kérdés hogy hogy hol fogtok lakni. Az utak ott északon nem a legjobbak, de errefelé mindenkinek rendes téli kereke van ami itt kötelezö.
Jó utat! Judit
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2008.08.07. 17:18
Melyik légitársasággal mentek, repjegy mennyibe került?
Jó csúszást!
Kangus
2 élménybeszámolót írt
2
15 éve tag
2008.08.05. 10:02
Sziasztok!
Január végén megyek Svédországba, äre-ba! Aki síelt már ott, vagy a svéd hegyekben akárhol, légyszi ossza meg velem a tapasztalatait. Árak, felvonók, pályák minősége, emberek, időjárás, szórakozási lehetőségek a közelben, odavezető autóutak Stockholm felől....bármi ami hasznos lehet. Ha vannak képeitek, azokat is szívesen megnézném. Az emailemre is válaszolhattok akár, azt mindig ellenőrzöm. Előre is köszi, Máté.
Stani
5443 élménybeszámolót írt
5443
Admin
2007.07.04. 10:58
Egy elvetemült síző életében van néhány olyan hely ahová legalább egyszer elkell jutnia, és néhány olyan dolog amit egyszer ki kell próbálnia... a midnight skiing ezek közé tartozik. Biztos nagy élmény lehetett, remélem majd pár képet feldobsz
nb1
11 élménybeszámolót írt
11
17 éve tag
2007.06.21. 13:46
Üdv.
Egy kis hűsítő élménybeszámoló a nagy magyar hőségben!
Néhány napot Svédországban, Riksgransenben nyaraltam, és csak az "íze" miatt kipróbáltam a Midnight Sun Skiing-et. Vagyis, hogy milyen éjfélkor tök világosban síelni, miközben tűz a nap. Nem rossz... Készítettem fotókat, hamarosan feltöltök néhányat.
Riksgransen egyébként az Északi-sarkkörtől kb 200 km-re van északra, május közepétől júli közepéig nem megy le a nap. A síszezon idén június 24-ig tart. Most kb 50-70 centi hó van a 900 méteres hegy tetején. Június elején volt pár napig 10-14 fok is a környéken, de szinte egész nyáron havazhat is.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.