Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nyeremények értékesítése

ÜZENETEK (63)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.04.03. 20:13
Egy fórumtársunk nagyon rossz tapasztalata miatt írok. Ide is tartozik. Az ajándékra méltatlan embernek adta oda a nyereményét, akit még ő hívott fel, mert csak egy telefonszámot kapott... A napijegyet postázta, az illető pedig fel is használta (ezt meg én tudom), de se előtte, se utána nem mondott -- egy köszönömöt. A fórumtársnak szóló tanácsomat itt is megosztom: "Jó tanács: előbb nézz körül, olvass, és főként ilyen telefonos tapasztalat után ne postázz! Válogasd meg, kinek adsz!"

Mindenki válogassa meg, kit ajándékoz meg -- legalább a következő szezonban! ;-) Köszönjük.
Ritus184
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
2013.03.23. 09:54
Sziasztok!
Van egy kuponunk 6 nap 5 éjszakára egy osztrák apartmanba, illetve 5 db két napos síbérletünk szintén Ausztriába, de máshová, mint a szállás.
Mi nem tudjuk ezeket már igénybe venni - március 31-ig érvényes csak mindegyik. Próbáltam őket eladni, de nem sikerült. Ezért arra gondoltam, hogy hátha valaki más azért még fel tudná használni. Ingyen, vagy valami jelképes apróságért odaadnánk, nagyon rossz lenne, ha elvesznének.
Részletek az apródon:
http://aprod.hu/hirdetes/apartman-4-fo-reszere-ausztriaban-6-nap-5-ejszaka-IDQO8T.html
http://aprod.hu/hirdetes/siberlet-ausztriaba-IDPtpB.html

Örülnék, ha valaki fel tudná használni, de már tényleg csak kevés idő van márciusból.

Ha érdekel valakit, engem lehet keresni
Mona
107 élménybeszámolót írt
107
19 éve tag
2013.03.18. 20:33
Van,aki még próbálkozik:

Üdv!
Láttam a fórumon, hogy jövő hétre Aflenzi túrát tervez.
Van egy nyert utalványom, ha érdekel akkor írjon és megbeszéljük az árát is
Köszönettel:Ádám
orchidea21
3 élménybeszámolót írt
3
13 éve tag
2013.02.26. 11:20
A nyeremény jegyeket szerintem sem szép dolog pénzért értékesíteni itt, ezen az oldalon.
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2013.02.24. 15:44
Uncsi....
Előzmény: (Rera 155933)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.24. 15:06
Aflenz topikjából: "Sziasztok, Jövőhét végén megyünk kis 9 fős csapatunkkal erre a síterepre. Ha valakinek van nyeremény jegye és biztos benne, hogy nem használja fel, akkor mi szívesen felhasználnánk. Köszönöm. Szép síelős napot mindenkinek!"

Ez is "gyűjtögetéses" kérés. Mint az utána következő is. ÉS NINCS VELE SEMMI BAJ! Csak azzal van baj, ha valaki ezen a honlapon pénzért árulja a sielok.hu-tól ajándékba kapott jegyét. Ha el akarja adni, tegye máshol.

Mindenkinek szép szezont!
Olasz Gergő
573 élménybeszámolót írt
573
17 éve tag
2013.02.17. 20:12
He-He van! :-)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.02.17. 20:04
Srácok, amennyit már kapott itt ez a lány, az bármelyikünknek sok lenne, hagyjátok őt... Rera, te meg hagyd őket.

Zárszóként... Valóban írt Rera anno egy szerveződő útról, ahol aflenzi utalványokkal szállt volna be a benzinbe, de úgy rémlik, az az út végül is nem jött össze. Amiről itt ír, az egy másik út, higgyük el neki, hogy úgy volt, ahogy írja. Elég őszinte csaj, miért füllentene?

Beszélgettem/beszélgettünk vele Visegrádon, tényleg flúgos, de nem jobban, mint mi többiek ott. Nem lógott ki a csapatból, nem volt értetlenebb, mint én néha, ugye Lackó?

Szóval, ha kérhetnélek benneteket barátaim: éljünk és hagyjunk élni! Köszönöm!

Szerk: Ezek szerint jól rémlett...
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.17. 20:01
Szerintem is baromi unalmas, és eltér a tárgytól!!! Én vagyok a célpont, sajnos...

Aha. Amire itt utaltok (nem gondoltam, hogy ezt is felhozzátok), az egy másik eset, és nem is lett belőle út!! DE a srác (Tibi, többször utaztam vele, nicknevét nem írom, mert kispénzűségére nem mindenki olyan büszke, mint én:) tavaly januárban magától ajánlotta fel, hogy ha valakitől kérek neki jegyet (a barátnője nyert, én nyertem), akkor beszámítja a benzinbe, és majd megbeszéljük, ha úgy alakul, hogy hogyan lesz, ha lesz jegy.

Kértem, nem kaptam, elfogadtam. Nem "gyűjtögetni" próbáltam, hanem egyetlen ismerős embernek kértem. A TALPONSÍELŐK KÖZÖTT, ahol ugyancsak szokásos a "gyűjtögetés" (ha ti annak nevezitek: egymástól kérés, amikor a kérőnek már van saját jegye).......... No, mindegy. A saját, nyert jegyemmel végül Boti kisbuszával mentem, az volt az első Aflenz-utam, egyébként Tibi is velünk jött az egy jeggyel (a barátnője egyedül nem akarta felhasználni a nyereményét)... Tehát tényleg sohasem fizettem jeggyel benzinrészt, de ha akkor meg is tehettem volna, az azért nem hányható a szememre, hogy HA VALAKI MAGÁTÓL FELAJÁNLJA ezt, akkor megköszönve élek vele. Az Élet nem úgy akarta. S bizonyíték az őszinteségemre: az egészről csak azért tudtok, mert nyíltan elmondtam, mire kérek! Ha nem mondom, talán még meg is kapom. DE szerintem így volt tiszta!

A megvalósult telekocsis utazáson (a második, s egyben eddig utolsó Aflenz-utamon) azonban ilyesmiről szó sem volt: már majdnem szezonzáráskor hirtelen kaptam hármat, a lehetőséget nyilvánosan meghirdettem, ajándékba továbbadtam kettőt az útitársaknak, a benzinpénzt pedig elharmadoltuk.

S ha már ennyire részletesen kutakodtok: ebben a szezonban bizony vittek ingyen MSZI-re, nem jegyért, semmilyen fizetségért, egyszerűen csak befértem a kocsiba, mindegy volt a sofőrnek, és kedvesen felajánlotta (nem hirdette, mással kapcsolatban leveleztünk). Nem kért érte semmit, nem kettesben mentünk, semmi "olyasmi", megelőzve a beszólásokat....... ;-))

Szóval tényleg unalmas, hogy nem a topik témájára figyeltek, hanem engem szapultok.

Csóró vagyok, de tiszta.

(Szerk.: 02.18-án délelőtt kiegészítve, 02. 19-én még cizellálva, hogy szépen archiválódjon a történet.:-)
Előzmény: (csabor 155240)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2013.02.17. 19:32
Ahaaaa, na ja!
Nem áslak mélyebbre, megteszed azt Te magad
Előzmény: (Rera 155232)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.17. 19:28
Látod, Mitro, még mindig nem érti...

Nem, AAron, nem a jeggyel fizettem ki a benzin rám eső részét, hanem súlyos bankókat nyomtam a sofőr markába. A másik két jegyet én is ajándékba adtam tovább a másik két tagnak. A topik elején ebbe már belekötöttél, és én meg már akkor leírtam ezt (és azóta többször). Ennyire nehéz a felfogásod...? Ha bizonyítékot kérsz, azt is napokkal ezelőtt leírtam, hogy Somló Ágnes felhasználót keresd. A másik név nem jut az eszembe.
Előzmény: (AAron 155226)
AAron
2621 élménybeszámolót írt
2621
16 éve tag
2013.02.17. 19:09
"És én sem üzérkedtem a jegyekkel, pár nap múlva mentünk is, a benzinpénzt pedig elosztottuk egymás között"

Szét hát, csak Te pénz helyett begyűjtögetett Aflenz jegyet adtál, nem én találtam ki, ezt Te írtad
mitro
1153 élménybeszámolót írt
1153
16 éve tag
2013.02.17. 18:54
Szerintem ez a bejegyzésed legyen inkább ON és ezzel vége. Ha valaki ezek után sem érti...
Egyébként gyf javaslata tetszik.
Előzmény: (Rera 155187)
Olasz Gergő
573 élménybeszámolót írt
573
17 éve tag
2013.02.17. 16:14
Sok gitt van még?
Mona
107 élménybeszámolót írt
107
19 éve tag
2013.02.17. 16:05
Nagyon jó megfogalmazás,köszönet érte! Jó pár ember elgondolkodhat rajta!!
Előzmény: (klaci 155099)
Rera
318 élménybeszámolót írt
318
14 éve tag
2013.02.17. 15:10
Kedves TZoli,
tavaly a három jegy VÉLETLENÜL jött össze, tavasszal, amikor Aflenz hamarosan bezárni készült: a három alul (a topik indításakor) megnevezett ember egyetlen nyilvános (de még csak nem is konkrétan kérő) beírásomra válaszolt. Tehát nem "gyűjtögettem". És én sem üzérkedtem a jegyekkel, pár nap múlva mentünk is, a benzinpénzt pedig elosztottuk egymás között. Tehát ettől nem válhattam hiteltelenné (max. irigység tárgyává). Az útról szóló beszámolómat a szerkesztőség kiemelte! Akik belém kötöttek, nem ezért tették.

De most már inkább örüljünk annak, hogy Klaci hozzászólása után kezd nem rólam szólni ez a történet, hanem magáról a problémáról: az ITT értékesített jegyekről. Ezért off ez a beírás, és törlöm, ha megbeszéljük, s te is törlöd a tiédet.

S ha éppen ma nyernék, természetesen én is ingyen ajánlanám fel a korcsolyázós belépőket! :-)

u.i.: Mitro: ok, akkor legyen ON.
Előzmény: (TZoli 155173)
Robin
2501 élménybeszámolót írt
2501
17 éve tag
2013.02.17. 12:47
Laci ! Ebben a hozzászólásban sok az igazság és teljes mértékben egyetértek veled !
Előzmény: (klaci 155099)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2013.02.17. 12:21
Kedves Rera!
Nem az a baj, hogy nincs igazad. Teljesen igazad van azzal, hogy kéred az itt kiosztott, megnyert Aflenz síutalványok eredeti szándéknak megfelelő felhasználását.
A baj az, hogy az összegyűjtögetett Aflenz síjegyes történeteddel hiteltelenné váltál. Ugyanis eredetileg az is bele értetett a feltételekbe, hogy egy személy ne gyűjtögesse ezeket. Az eredendő szándék az, hogy lehetőleg vigyünk magunkkal fizetős vendégeket, ezáltal biztosítva jó szándékunkról a kibocsájtót, remélve, hogy a következő években tovább folytatja jó szokását.
Üdv
Előzmény: (Rera 155056)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2013.02.17. 09:14
Véleményem szerint Klaci nagyon jól összefoglalta a lényeget.
Egy kis jobbító javaslat:
Aki nyer, akkor kapja meg a nyereményét, ha a sielok.hu-tól kapott automatikus e-mail-ben jóváhagyja, elfogadja a nyereményt. Ebben az e-mailben ki lenne hangsúlyozva, hogy a nyeremény az övé, elajándékozhatja itt, de el nem adhatja ezen a felületen. Erre a célra más felületet kell keresnie.

Evvel a jószándékú és becsületes többség, akinek az Aflenz jegy "nem az a kategória, amiből pénzt kellene csinálni" (by Klaci) megismeri és betartja a szabályokat!

A honlapnak is csak egyszeri pluszmunka.
Feri
Előzmény: (klaci 155099)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2013.02.16. 11:39
Rera: A véleményem nem változott. Az itt nyert utalványok értékesítését továbbra is etikátlannak tartom. Szerintem a rendszer hibája, hogy egy regeléssel vagy egy kép értékeléssel nyerni lehet, de a feltételeket Andreáék szabják. Erről lehet véleményem, van is, de nem kérhetem számon rajtuk, és nem is teszem. A konkrét eset kapcsán nem azért "enyhültem meg", mert a SnowShow-n nyerte, hanem mert nem 0 befektetéssel nyerte. Odautazott, bérletet, tombolát vett, részt vett egy eseményen. Ez nem ugyanaz, mint kattintani párat... A SnowShow-hoz nem volt semmi közöm...

Többiek: Szerintem akarva-akaratlanul félreértitek Rerát, és részben kiforgatjátok a szavait. Úgy vélem, nem csak az a gondotok, amit ír, hanem az is, hogy pont ő írja.

Csabor, Gergő, Huli: jelentkezzen, aki egy ilyen utalványt pénzért hirdetne meg? Ez még pont nem az a kategória, amiből pénzt kéne csinálni. Egy autó, amit Stani írt, az más, a nagy értékű szobabicaj, amit te nyertél Huli, az is más, bár ott, ha jól értettem, nem te kaptad a pénzt, hanem az egyesület... ha így volt, le a kalappal előtted, de ha nem, az sem inkorrekt. Jól emlékszem, hogy Sörapu a Hochkaron nyert futócipőt simán neked adta, mert nem az ő mérete volt? Na ez már erős határeset... :-)

Összefoglalva én annak örülök, ha olyanok nyerik az utalványokat, akik már letettek itt valamit az asztalra, és fel is tudják használni, vagy ha nem, akkor elajándékozzák olyanoknak, akik igen. És a végén szép és hasznos beszámolók születnek a többiek, illetve a felajánló síterület örömére, aki ezáltal profitál a dologból. Végül is ez a cél, nem?
következőutolsó
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.