Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Saalbach - Hinterglemm
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Saalbach Suites - luxus pályaszállás és wellness szobák Saalbach-Vorderglemm síterepen
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
SzentesKatalin
161 élménybeszámolót írt
161
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Saalbach - Hinterglemm
2010.02.15. 18:06
Na azert annyit megjegyeznek, hogy ott, ahol csak ejszakai aram van, ott is felmelegit a bojler 80-100 fok koze, tehat boven le lehet zuhanyozni vele 4 embernek sieles utan, a leheto legnyagyobb meretu van nalunk is, es meg senki nem panaszkodott, hogy nem volt meleg viz.
Furdokadasak a mi lakasaink, nyugodtan furodhet is, 22 orakor ismet bekapcsol.
De ezt tobb eves tapasztalatbol mondom, hogy mindig vannak, akiknek ezzel-azzal gondjuk van, van akinek tul meleg volt a lakasban, van aki fazik, es meg sorolhatnam.

Pepehez meg annyit, pedig nem akartam ebbe belefolyni, de mivel en ajanlottam a szallast nekik, akaratlanul is reszese lettem.

Megmutatta a szomszedom a levelezeseteket, es teljesen korrektul leirta, hogy hol van a szallashely, kepekkel.
Miutan neked nem tetszett, felajanlotta, hogy a foglalot is visszaadja, semmit nem kell fizetned, nyugodtan mondjatok vissza.
Elment a ferjem veletek szallast keresni, persze azok sem tetszettek, igy maradtatok.
Amikor szemelyesen beszelgettunk kicsit pentek este, a palyarendszerrol annyit mondtal, milyen oreg liftek vannak, mentetek 1-2 szemelyessel, talan faszekessel(???).

Erdekes ember vagy te, na.
Előzmény: (Trailrider 84609)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.