Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Hinterstoder
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Alprima Aparthotel - vadiúj apartmanszálló Hinterstoder síterepétől 500 méterre
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
FGHKLÉJ
30 élménybeszámolót írt
30
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hinterstoder
2009.08.14. 14:12
Hinterstoderen voltam, soha többé. Anno ezt írtam másnak róla 2008 februárjában:

Hétvégén Hinterstoder és Kasberg volt a cél, mindkét terep kb. 480 km-re van Bp.-től.
Hinterstoder egy felfedezetlen pálya volt, jobb lett volna, ha az is marad :)
Egyöntetűen megszavaztuk, hogy Ausztria legrosszabb síterepét találtuk meg :) Nagyon rövid pályák, nagyon rövid felvonók, a pályák kezeletlenek, tiszta jég volt minden. Ha mindez nem lenne elég, a síszünet miatt akkora tömeg volt, ami a legdurvább szlovák rémálmainkat idézte. Ennek fényében nem értem, hogy még a kasberg-i pályától 5 km-re is miért Hinterstoder-t reklámozták. Szállás Rossleithen-ben volt, amit alig találtunk meg, este egy bécsi vendég kizárt minket, alig tudtuk felzörgetni a háziakat, hogy engedjenek be, egyszóval minden összejött. Ha ez nem lenne elég, a bérlet iszonyat drága (34 euró - franciáknál 42-ért 330 km pályát kapsz). A háziak szerint azért ilyen drága a bérlet, mert majd jövőben fejleszteni akarnak, de csak az egyik társtulaj (???).
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.