Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
holotron9323
75 élménybeszámolót írt
75
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Csak nyugateurópa és szlovákia létezik ?
2007.02.19. 16:07
Látom hogy rettentően idegenkedtek a balkántól, az egyik ismerősöm mondta hogy tavaly járt szerbiában és nem volt semmi gond. Síelni nem visz ki oda mert ő csak túrasízik, és azt mondta előbb fogyjak 8 kilót, akkor hajlandó csak kivinni. Egyedül nem tudok menni mert az angol sem megy nemhogy a szerb, vagy bármi más nyelv. Valaki nem lenne hajlandó kivinni kopaonikra vagy bukovelbe egy napra, ha fizetem a benzint és a bírságokat ? Igazából nekem segítségre van szükségem hogy nyugateurópán és szlovákián kívül kijussak még máshova is síelni. Nyelvtudás híjján még szállást sem tudnék keríteni. A családomban és az ismerettségi körömben senki nem támogatja hogy nyugateurópán és szlovákián kívül menjek síelni. Mindeki csak ezekbe az országokba hajlandó. Szerintem az ukrajnai bukovel, a szerbiai kopaonik, a boszniai jahorina nem annyira világvégi helyek, hogy ne tudna valaki kivinni egy hétvégére! Nem hiszem el hogy ebben az országban nincs olyan ember aki segítene nekem!
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.